☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Misiek Rip
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 169
Replies: 24
Track Topic
BrakNicku
Member
Posts: 8,632
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#11
Nov 22 2025 11:31am
Quote (
cbx1992 @ 22 Nov 2025 18:30
)
boje się bo sprzedają chińskie podróby po których ludzie giną umierają i padają :unsure:
To receptę kup
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#12
Nov 22 2025 11:31am
Quote (
cbx1992 @ Nov 22 2025 06:30pm
)
boje się bo sprzedają chińskie podróby po których ludzie giną umierają i padają :unsure:
A narkotyki to ćpasz
BrakNicku
Member
Posts: 8,632
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#13
Nov 22 2025 11:31am
Quote (
Fafnir91 @ 22 Nov 2025 18:31
)
A narkotyki to ćpasz :D
🙃
colos
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
1,000.00
#14
Nov 22 2025 02:23pm
może gra irl w pokera bo go na jsp znudziło i ma teraz ładne koleżanki
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#15
Nov 23 2025 03:43pm
Już mi odpisał, zajebany był.
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,799
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,400.15
#16
Nov 24 2025 12:44pm
Quote (
cbx1992 @ Nov 22 2025 04:44pm
)
hydroxyzyne masz? możesz mi za pare zł sprzedać :rolleyes: mam swoje ale nie ma po nich fazy jedynie po relanium od ojca jest fajnie ^_^
Przecież hydroksyzyna nie klepie
Chyba, że kolega opatowiec
cbx1992
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#17
Nov 24 2025 12:48pm
Quote (
Pozdrawiam @ Nov 24 2025 07:44pm
)
Przecież hydroksyzyna nie klepie :mellow: Chyba, że kolega opatowiec
wiem że nie klepie ale mam problemy ze snem a psychiatra już mi max wypisuje usupiających i hydro nie chce mi dodać. często wstaje o 3 rano i gram w gierki
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#18
Nov 24 2025 02:00pm
Quote (
cbx1992 @ Nov 24 2025 07:48pm
)
wiem że nie klepie ale mam problemy ze snem a psychiatra już mi max wypisuje usupiających i hydro nie chce mi dodać. często wstaje o 3 rano i gram w gierki B)
W warframe? Czy w co teraz grasz?
cbx1992
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#19
Nov 24 2025 02:05pm
Quote (
Fafnir91 @ Nov 24 2025 09:00pm
)
W warframe? Czy w co teraz grasz?
sacred 2 remastered wbijam 300 level
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#20
Nov 24 2025 02:09pm
Quote (
cbx1992 @ Nov 24 2025 09:05pm
)
sacred 2 remastered wbijam 300 level B)
Fajna gierka? Lepsza od pd2?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact