d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Wbijam 1337 Postów
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 18 2025 03:50am
Nie lepiej 100000? B)


Na tym koncie będzie ciężko.
Member
Posts: 10,517
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Nov 18 2025 04:04am
Na tym koncie będzie ciężko.


A tam, ciężko... 1% z 100k prawie już masz. :P
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 24 2025 01:08pm
Chyba wbiję tych postów więcej :mellow:
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 24 2025 01:10pm
wbijaj wbijaj liczę że mnie dogonisz :hug:
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 24 2025 01:11pm
wbijaj wbijaj liczę że mnie dogonisz :hug:


Nie pali sie :+)
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 24 2025 01:13pm
Nie pali sie :+)


zmęczyłem 2 piwka i chyba zrobię kawę z śmietanką :unsure:
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 24 2025 01:23pm
zmęczyłem 2 piwka i chyba zrobię kawę z śmietanką :unsure:


No to smacznego ;)
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 24 2025 01:24pm
No to smacznego ;)


chcesz browarka? :baby:
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 24 2025 01:25pm
chcesz browarka? :baby:


Zasiłek mi przyszedł dzisiaj i wypiłbym setkę, ale wiem, że nie mogę :baby:
Member
Posts: 11,244
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 24 2025 01:27pm
Zasiłek mi przyszedł dzisiaj i wypiłbym setkę, ale wiem, że nie mogę :baby:


Widzę że skorzystałeś z dobrej rady
Go Back To Polska Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll