ja ogladalem gre o tron jak wychodzila drogi kolego, ostatni sezon nie byl najwybitniejszy, ale to tez przez to ze fani przez 10 lat spekulowali co sie stanie, mysle ze jak obejrzysz na raz to bedzie lepiej (tak pisal reddit) (sprawdze to bo ogladam na raz) :mellow:
a sezonow jest 8, odcinkow chyba 78 czyli pewnie 69 godzin ogladania :drool:
Dobrze wspominam spekulowanie że znajomymi i czekanie na poniedziałkowy poranek, żeby łyknąć najnowszy odcinek got

Również niedługo zabiorę się za rewatch, bo to wybitny serial, nawet pomimo tego jak się skończył