d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pada śnieg
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,513
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 24 2025 06:48am
Teraz pada… aaa to ty chłopak praski


Nie praski, a nowodworski. Moje miasto leży tak jakby na półwyspie i z jednej strony mam Narew, która oddziela mnie od płońska i innych wiosek, a z drugiej strony miasta, mam Wisłę, która płynie aż do wawy. ;)
Member
Posts: 8,632
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 24 2025 06:51am
Nie praski, a nowodworski. Moje miasto leży tak jakby na półwyspie i z jednej strony mam Narew, która oddziela mnie od płońska i innych wiosek, a z drugiej strony miasta, mam Wisłę, która płynie aż do wawy. ;)


Czyli jak położę się na tratwie z styropianu to będziesz mógł mnie odłowić
Member
Posts: 78,739
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 24 2025 07:25am
coś tam śnieg u mnie popadał
Member
Posts: 10,513
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 24 2025 09:23am
Czyli jak położę się na tratwie z styropianu to będziesz mógł mnie odłowić


Dokładnie to jest tak; do Narwi (duża rzeka) wpada Wkra (mała rzeka), a Narew wpada w narwiono-wiślanym dorzeczu, i łączy się wtedy z Wisłą (duża rzeka), i tak powstaje turbo dojebana rzeka, zwana po prostu Wisłą, która płynie z wa-wy, między innymi przez NDM, a dopływa aż do Bałtyku.
Member
Posts: 8,632
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 24 2025 09:25am
Dokładnie to jest tak; do Narwi (duża rzeka) wpada Wkra (mała rzeka), a Narew wpada w narwiono-wiślanym dorzeczu, i łączy się wtedy z Wisłą (duża rzeka), i tak powstaje turbo dojebana rzeka, zwana po prostu Wisłą, która płynie z wa-wy, między innymi przez NDM, a dopływa aż do Bałtyku.


ok, ale czy mnie odłowisz ? czy do bałtyku mam aż płynąć ?
Member
Posts: 10,513
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 24 2025 09:31am
ok, ale czy mnie odłowisz ? czy do bałtyku mam aż płynąć ?


Odłowię. :blush:
Member
Posts: 8,632
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 24 2025 09:43am
Odłowię. :blush:


Pochodze po budowach i zbuduje coś z odpadów :D
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 24 2025 01:06pm
U mnie jakieś strzępki śniegu leżą.
Member
Posts: 8,632
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 24 2025 02:06pm
U mnie jakieś strzępki śniegu leżą.


A Wisle masz?
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 24 2025 02:10pm
A Wisle masz?


Warte :+)
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll