przychodzi pogba do sklepu i muwi
-prosze dwa bulki
ekspedjentka mu daje te bulki a on wychodzi. nastepnego dnia wraca i muwi
-prosze dwa bulki; na co ta mu odpowiada
-pogba, nie mowi sie dwa bulki tylko dwie bółki
nastepnego dnia przychodzi znuw i muwi
-prosze dwa bulki
na co ta mu odpowiada
-pogba, nie muwi sie dwa bulki tylko dwie bulki. jezeli jeszcze raz powiesz dwa bulki to ci ich nie spszedam
pszychodzi pogba nastepnego dnia i muwi
-prosze trzy bułki
ekspedjętka taka zdziwjona bo zawsze 2 bral no ale daje mu. pogba wychodzi ze sklepu i muwi:
-i tak dwa bułki zjem a trzecio wypierdole
hahaha to jest ten legendarny kawał o bułkach ;DDDDDDDDD