d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dzis Waldek Kiepski W Fame Mma
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,228
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 23 2025 01:25pm
Ja kiedyś 70 wbiłem, a później już mi się nie chciało.
77 na normalu, to w chuj.


Ja na single max 58 na koszu
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 23 2025 02:01pm
Ja kiedyś 70 wbiłem, a później już mi się nie chciało.
77 na normalu, to w chuj.


No sporo.
Ja na single max 58 na koszu


Ja wbiłem chyba 72 lvl, już nie pamiętam. Ale sorc nazywała się Lightmare B)
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 23 2025 05:40pm
Podobno za te 40 sekund, dostał pół miliona złotych. :o
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 24 2025 04:34am
też chciałbym dostać po ryju od jakiegoś leszcza za pół bańki :(
Member
Posts: 8,621
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 24 2025 06:26am
Podobno za te 40 sekund, dostał pół miliona złotych. :o


Dobra kasa
też chciałbym dostać po ryju od jakiegoś leszcza za pół bańki :(


Nawet za pół bańki fg 🤫
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 24 2025 07:52am
Ktoś to ogląda? :wacko:
Member
Posts: 8,621
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 24 2025 07:56am
Ktoś to ogląda? :wacko:


ja w shortsie na yt :D
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll