d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dzis Waldek Kiepski W Fame Mma
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,050
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,583.57
Nov 23 2025 03:14am
Lata picia mocnego fulla zrobiły swoje
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 23 2025 03:22am
wsadziłem dzindzibołka w rajtuzki :>
Member
Posts: 8,636
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 23 2025 05:11am
Cała walka w shorcie na yt 🫠
Member
Posts: 4,831
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Nov 23 2025 06:59am
kiepsko
Member
Posts: 34,025
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 23 2025 07:27am
Cała walka w shorcie na yt 🫠


To jest zabawne że całe walki freakowe mieszczą się w szortach B)
Member
Posts: 19,514
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Nov 23 2025 07:45am
Member
Posts: 11,230
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 23 2025 08:55am
Wygra?


77 lvl na normie to abberacja
Member
Posts: 4,831
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Nov 23 2025 12:12pm
77 lvl na normie to abberacja


wez nie uzywaj takich trudnych slow okej bo nie mam slownika w ulubionych
Member
Posts: 11,230
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 23 2025 01:23pm
wez nie uzywaj takich trudnych slow okej bo nie mam slownika w ulubionych


Onomatopoeja mam nadzieję druhu
Member
Posts: 10,513
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 23 2025 01:24pm
77 lvl na normie to abberacja


Ja kiedyś 70 wbiłem, a później już mi się nie chciało.
77 na normalu, to w chuj.
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll