d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Wielki Powrót
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,807
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Nov 22 2025 12:30am
Juz dziś, po dwóch i pół roku na wygnaniu, Wielka Barcelona wraca do domu- Camp Nou, żeby przed 45. tysiacami kibiców zmierzyć się z Athletic Bilbao :wub:
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 22 2025 12:32am
Pewna wygrana.
Member
Posts: 37,046
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 22 2025 01:37am
Ale czas zapierdala, myślałem, że grali max 1.5 roku. Po osiemnastce to z roki na rok coraz szybciej czas leci
Member
Posts: 10,517
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Nov 22 2025 03:31am
:blush:
Member
Posts: 78,740
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 22 2025 04:51am
Pewna wygrana.


no nie wiem, ostatnio forma średnia
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 22 2025 05:12am
szkoda kasy i prądu na tą marną imitację drużyny B)
Member
Posts: 35,051
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,583.57
Nov 22 2025 05:15am
szkoda kasy i prądu na tą marną imitację drużyny B)


Otrzyj łzy drogi kolego :mellow:

Member
Posts: 19,517
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Nov 22 2025 07:42am
stadionu nie mieli przez 1.5 roku?
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 22 2025 10:33am
stadionu nie mieli przez 1.5 roku?


Grali pod remizą.
Member
Posts: 34,048
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 22 2025 03:17pm
stadionu nie mieli przez 1.5 roku?


Ano taka niby fajna druzyna a stadion nie maja B)

jak tma wynik?
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll