d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Stare Gierki Za 1 Piwo
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 564
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Nov 22 2025 10:20am
Obczajcie se na gogu promocje na klasyki. Wiem, że to kiedyś było za darmo na płytkach z cd-action, ale perełki typu anno, stronghold, hitman, commandos itp. przeszedłbym jeszcze raz. Ceny są od 5 zł. Czasy piractwa minęły bezpowrotnie, jedno piwo mniej mnie nie zbawi =]

This post was edited by rudy on Nov 22 2025 10:21am
Member
Posts: 20,803
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 22 2025 10:22am
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 22 2025 10:23am
W żadne z powyższych nie grałem.
Member
Posts: 564
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Nov 22 2025 10:24am
W żadne z powyższych nie grałem.


To masz czego żałować =]
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 22 2025 10:26am
To masz czego żałować =]


I już pewnie nie pogram :P
Member
Posts: 11,230
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 22 2025 11:48am
A jeśli Jezus kazał wypić w życiu 33 333 piw a wypijesz 33 332tylko. O tym już nie pomyślałeś
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 22 2025 11:49am
A jeśli Jezus kazał wypić w życiu 33 333 piw a wypijesz 33 332tylko. O tym już nie pomyślałeś


Jezus nie jest od ustawiania życia, Kenu.
Member
Posts: 8,635
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 22 2025 11:49am
Obczajcie se na gogu promocje na klasyki. Wiem, że to kiedyś było za darmo na płytkach z cd-action, ale perełki typu anno, stronghold, hitman, commandos itp. przeszedłbym jeszcze raz. Ceny są od 5 zł. Czasy piractwa minęły bezpowrotnie, jedno piwo mniej mnie nie zbawi =]


Ja tam diablo ogrywam w wolnym czasie i to mi wystarcza ;)
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 22 2025 11:51am
Ja tam diablo ogrywam w wolnym czasie i to mi wystarcza ;)


Grasz w d2r czy pd2?
Member
Posts: 8,635
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 22 2025 11:55am
Grasz w d2r czy pd2?


W d2r to pd2 chyba za bardzo rozwinięte jak dla mnie chociaż z tego co oglądałem na yt to prezentuje się bardzo dobrze
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll