Obczajcie se na gogu promocje na klasyki. Wiem, że to kiedyś było za darmo na płytkach z cd-action, ale perełki typu anno, stronghold, hitman, commandos itp. przeszedłbym jeszcze raz. Ceny są od 5 zł. Czasy piractwa minęły bezpowrotnie, jedno piwo mniej mnie nie zbawi =]
Ja tam diablo ogrywam w wolnym czasie i to mi wystarcza
