☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Do Ludzi Z Krakowa
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 351
Replies: 37
Track Topic
kondes
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
420.00
#11
Nov 20 2025 06:12am
Quote (
rurzowiak @ 20 Nov 2025 11:15
)
t4i.
Kraków w pizdę wielkie miasto. Wielkościowo podobne chyba do wawy.
Przynajmniej w stolicy nie mają smogu
rurzowiak
Member
Posts: 10,515
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#12
Nov 20 2025 10:35am
Quote (
kondes @ Nov 20 2025 01:12pm
)
Przynajmniej w stolicy nie mają smogu B)
Lepszy smog niż obywatel czaskoski rafał, ichni prezydent.
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#13
Nov 21 2025 08:21pm
Znalazłem ten filmik, ale pomarszczony jakiś ten burger.
cbx1992
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#14
Nov 22 2025 05:23am
Quote (
Fafnir91 @ Nov 22 2025 03:21am
)
Znalazłem ten filmik, ale pomarszczony jakiś ten burger.
nie lubisz zmarszczonych?
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#15
Nov 22 2025 05:39am
Quote (
cbx1992 @ Nov 22 2025 12:23pm
)
nie lubisz zmarszczonych? :blush:
Nie wyglądał wcale apetycznie.
enemy_matka_ojciec
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#16
Nov 22 2025 07:48am
Pojedz do Pragi i ich tanie zarcie na ulicy jest takie ze az mi penisek staje no co tu duzo gadac
James_On
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold
:
40.00
Warn: 30%
#17
Nov 22 2025 07:53am
Quote (
hef @ 20 Nov 2025 07:29
)
Zakładam, że w każdym dużym mieście są dobre. Sam nie jestem fanem burgerów, ale jak już jadam to na ciężkim zadupiu, wół w fanaberii się nazywa knajpa
pamietam jak pasibus zaczynal od foodtrucka. jezu jakie to bylo dobre. i tak spierdolić...
Unknown-X
Member
Posts: 13,187
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#18
Dec 2 2025 08:07am
Quote (
rurzowiak @ Nov 19 2025 10:22pm
)
Zazdroszczę Wam burgerków. :drool:
Bo nie jadles burgera w redneku w gdansku
Better_Living_Through_Chemistry
Member
Posts: 9,106
Joined: Oct 24 2022
Gold
:
1,023.47
Warn: 10%
#19
Dec 2 2025 08:08am
Bylem raz w Krakowie drogi kolego
BrakNicku
Member
Posts: 8,641
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#20
Dec 2 2025 11:52am
Quote (
kondes @ 20 Nov 2025 13:12
)
Przynajmniej w stolicy nie mają smogu B)
mają mają
Quote (
Better_Living_Through_Chemistry @ 2 Dec 2025 15:08
)
Bylem raz w Krakowie drogi kolego b)
ja chyba aż z trzy
Quote (
Unknown-X @ 2 Dec 2025 15:07
)
Bo nie jadles burgera w redneku w gdansku :hail:
też nie jadłem
Quote (
James_On @ 22 Nov 2025 14:53
)
pamietam jak pasibus zaczynal od foodtrucka. jezu jakie to bylo dobre. i tak spierdolić...
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact