ale byłby płacz fanów
^better_living_through_chemistry ^helthalvstor ^kondes ^DrizztEu ^cbx1992
Oooo, dziękuję za awans dla mnie drogi kolego, nie wiem czym sobie zasłużyłem ale dziękuję no!
to znaczy płacze

łzy bolesne męczeńskie dla jego ronią się po policzku i po nogawce
maryjo matko boża czym sobie zasłużyłem na takie cierpienie
maryjo zabierz mnie prosze do siebie wycierpiałem już dośc
maryjo menczesternieńska padam krzyżem i płacze
przy okazji chciałbym też pozdrowić wszystkich fanów korony kielce,
pozdrawiam was środkowym palcem