☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Za Co Szanujecie Użytkownika Bltc
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 165
Replies: 20
Track Topic
cbx1992
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#11
Nov 20 2025 08:27pm
za powagę i trafne analizy w pisaniu oraz szacunek do drugiego użytkownika
kondes
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
420.00
#12
Nov 21 2025 05:08am
Użytkownik jako jeden z nielicznych na wysokim poziomie kulturalnym i intelektualnym
trudno nie szanować tak wybitnego użytkownika tego wychodku zwanego Polska sekcją
colos
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
1,000.00
#13
Nov 21 2025 07:27am
Quote (
cbx1992 @ 21 Nov 2025 03:27
)
za powagę i trafne analizy w pisaniu oraz szacunek do drugiego użytkownika :hug:
Quote (
kondes @ 21 Nov 2025 12:08
)
Użytkownik jako jeden z nielicznych na wysokim poziomie kulturalnym i intelektualnym B) trudno nie szanować tak wybitnego użytkownika tego wychodku zwanego Polska sekcją B)
jakby na świecie byli tylko ludzie pokroju waszej trójki to chemiczny byłby prezydentem a wy jego ministrami jak tutaj
This post was edited by colos on Nov 21 2025 07:28am
Kupcia
Member
Posts: 19,516
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
10,951.36
#14
Nov 21 2025 07:44am
kocham go
kondes
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
420.00
#15
Nov 21 2025 01:12pm
Quote (
colos @ 21 Nov 2025 14:27
)
jakby na świecie byli tylko ludzie pokroju waszej trójki to chemiczny byłby prezydentem a wy jego ministrami jak tutaj
https://www.youtube.com/watch?v=OoZ1-xPbNHg
Bardzo zabawne wideło drogi kolego
Last_Hope
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold
:
369.00
#16
Nov 21 2025 01:13pm
Nie znam randa
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#17
Nov 21 2025 04:59pm
Quote (
cbx1992 @ Nov 21 2025 03:27am
)
za powagę i trafne analizy w pisaniu oraz szacunek do drugiego użytkownika :hug:
Szacunek do drugiego użytkownika? W szczególności jak pisze otrzyj łzy, albo załóż spodnie.
kondes
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
420.00
#18
Nov 21 2025 05:02pm
Quote (
Fafnir91 @ 21 Nov 2025 23:59
)
Szacunek do drugiego użytkownika? W szczególności jak pisze otrzyj łzy, albo załóż spodnie.
No dokładnie przecież to ewidentnie z szacunku i troski głównie o anty fanów jednej z najpotężniejszych drużyn ligi angielskiej
DrizztEU
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold
:
71.09
#19
Nov 21 2025 06:12pm
szanuje go za wspaniałe ankiety, zawsze są niebanalne, zaskakujące i trzeba pomyśleć nad odpowiedzią, trzyma chłop polskom sekcje przy życiu tymi ankietami,
kocham ankiety, wszystkie mi dajcie do wypełnienia
colos
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
1,000.00
#20
Nov 21 2025 06:36pm
szanuje go za to że wypierdala chociaż na chwilę i jest spokój bo nie ma takiego płaczu fanów
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact