d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Za Co Szanujecie Użytkownika Bltc
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 20 2025 08:27pm
za powagę i trafne analizy w pisaniu oraz szacunek do drugiego użytkownika :hug:
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 21 2025 05:08am
Użytkownik jako jeden z nielicznych na wysokim poziomie kulturalnym i intelektualnym B) trudno nie szanować tak wybitnego użytkownika tego wychodku zwanego Polska sekcją B)
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Nov 21 2025 07:27am
za powagę i trafne analizy w pisaniu oraz szacunek do drugiego użytkownika :hug:


Użytkownik jako jeden z nielicznych na wysokim poziomie kulturalnym i intelektualnym B) trudno nie szanować tak wybitnego użytkownika tego wychodku zwanego Polska sekcją B)


jakby na świecie byli tylko ludzie pokroju waszej trójki to chemiczny byłby prezydentem a wy jego ministrami jak tutaj



This post was edited by colos on Nov 21 2025 07:28am
Member
Posts: 19,516
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Nov 21 2025 07:44am
kocham go
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 21 2025 01:12pm
jakby na świecie byli tylko ludzie pokroju waszej trójki to chemiczny byłby prezydentem a wy jego ministrami jak tutaj

https://www.youtube.com/watch?v=OoZ1-xPbNHg


Bardzo zabawne wideło drogi kolego B)
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Nov 21 2025 01:13pm
Nie znam randa
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 21 2025 04:59pm
za powagę i trafne analizy w pisaniu oraz szacunek do drugiego użytkownika :hug:


Szacunek do drugiego użytkownika? W szczególności jak pisze otrzyj łzy, albo załóż spodnie.
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 21 2025 05:02pm
Szacunek do drugiego użytkownika? W szczególności jak pisze otrzyj łzy, albo załóż spodnie.


No dokładnie przecież to ewidentnie z szacunku i troski głównie o anty fanów jednej z najpotężniejszych drużyn ligi angielskiej B)
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 21 2025 06:12pm
szanuje go za wspaniałe ankiety, zawsze są niebanalne, zaskakujące i trzeba pomyśleć nad odpowiedzią, trzyma chłop polskom sekcje przy życiu tymi ankietami,
kocham ankiety, wszystkie mi dajcie do wypełnienia
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Nov 21 2025 06:36pm
szanuje go za to że wypierdala chociaż na chwilę i jest spokój bo nie ma takiego płaczu fanów
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll