po czym wnioskujesz? tak Jezus to jest wielki Pan :hug: niech Jego chwała spłynie na Ciebie obficie :angel:
Wywnioskowałem po przeczytaniu Ewangelii według świętego Mateusza, a potem Marka, teraz czytam Łukasza. Był mądry, ale według tego co czytam z Biblii mocno zapatrzony w siebie.
This post was edited by Fafnir91 on Nov 20 2025 11:43am