d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czytam Biblię
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,916
Joined: Sep 9 2012
Gold: 2,768.00
Nov 19 2025 10:32am
Nowy testament. Przeczytałeś kiedyś? Tak lub nie.


Jest tam coś o Diablo w piwnicach kościoła na 16 poziomie?
Member
Posts: 45,813
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Nov 19 2025 11:26am
Zakładam, że ci się znudziło po 50 stronach
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 19 2025 12:43pm
Jest tam coś o Diablo w piwnicach kościoła na 16 poziomie?


Otóż nie.
Zakładam, że ci się znudziło po 50 stronach


Ponad 100 stron już przeczytałem.
Member
Posts: 1,916
Joined: Sep 9 2012
Gold: 2,768.00
Nov 19 2025 01:59pm
Otóż nie.


Ponad 100 stron już przeczytałem.


I co, fajne?
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 19 2025 02:00pm
I co, fajne?


Takie sobie.
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Nov 19 2025 02:12pm
Czytałem
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 19 2025 02:19pm
nie szukaj boga w książce napisanej przez księży czy tam zakunnikuf :evil:


Nie chcę tam Boga znaleźć. Czytam ją dla siebie.
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 20 2025 10:32am
gratuluje Fafnirku! to kolejny krok do nawrócenia :hug: :angel:
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 20 2025 11:34am
gratuluje Fafnirku! to kolejny krok do nawrócenia :hug: :angel:


Dopiero teraz jak poraz drugi czytam Biblię, to inaczej trochę patrzę na postać Jezusa.
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 20 2025 11:35am
Dopiero teraz jak poraz drugi czytam Biblię, to inaczej trochę patrzę na postać Jezusa.


co najbardziej rzuca Ci się w oczka drogi kolego ? :angel:
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll