☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Czytam Biblię
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 152
Replies: 22
Track Topic
refluks
Member
Posts: 1,916
Joined: Sep 9 2012
Gold
:
2,768.00
#11
Nov 19 2025 10:32am
Quote (
Fafnir91 @ 18 Nov 2025 22:38
)
Nowy testament. Przeczytałeś kiedyś? Tak lub nie.
Jest tam coś o Diablo w piwnicach kościoła na 16 poziomie?
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,813
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#12
Nov 19 2025 11:26am
Zakładam, że ci się znudziło po 50 stronach
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#13
Nov 19 2025 12:43pm
Quote (
refluks @ Nov 19 2025 05:32pm
)
Jest tam coś o Diablo w piwnicach kościoła na 16 poziomie?
Otóż nie.
Quote (
Pozdrawiam @ Nov 19 2025 06:26pm
)
Zakładam, że ci się znudziło po 50 stronach
Ponad 100 stron już przeczytałem.
refluks
Member
Posts: 1,916
Joined: Sep 9 2012
Gold
:
2,768.00
#14
Nov 19 2025 01:59pm
Quote (
Fafnir91 @ 19 Nov 2025 19:43
)
Otóż nie.
Ponad 100 stron już przeczytałem.
I co, fajne?
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#15
Nov 19 2025 02:00pm
Quote (
refluks @ Nov 19 2025 08:59pm
)
I co, fajne?
Takie sobie.
Last_Hope
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold
:
369.00
#16
Nov 19 2025 02:12pm
Czytałem
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#17
Nov 19 2025 02:19pm
Quote (
I666I @ Nov 19 2025 11:57am
)
nie szukaj boga w książce napisanej przez księży czy tam zakunnikuf :evil:
Nie chcę tam Boga znaleźć. Czytam ją dla siebie.
cbx1992
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#18
Nov 20 2025 10:32am
gratuluje Fafnirku! to kolejny krok do nawrócenia
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#19
Nov 20 2025 11:34am
Quote (
cbx1992 @ Nov 20 2025 05:32pm
)
gratuluje Fafnirku! to kolejny krok do nawrócenia :hug: :angel:
Dopiero teraz jak poraz drugi czytam Biblię, to inaczej trochę patrzę na postać Jezusa.
cbx1992
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#20
Nov 20 2025 11:35am
Quote (
Fafnir91 @ Nov 20 2025 06:34pm
)
Dopiero teraz jak poraz drugi czytam Biblię, to inaczej trochę patrzę na postać Jezusa.
co najbardziej rzuca Ci się w oczka drogi kolego ?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact