d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Do Ludzi Z Krakowa
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,513
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 19 2025 03:22pm
Zazdroszczę Wam burgerków. :drool:
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 19 2025 03:22pm
Jadłeś? B)
Member
Posts: 20,803
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 19 2025 03:25pm
Zazdroszczę Wam burgerków. :drool:


a co ksiązulo coś wrzucił?
Member
Posts: 10,513
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 19 2025 04:33pm
8888 post. :banana:

Jadłeś? B)


Nie jadłem, ale widziałem na filmiku i wyglądają obłędnie. I ponoć tak smakują.

a co ksiązulo coś wrzucił?


Owszem:

https://youtu.be/tVvzDpjjuk4
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 19 2025 04:41pm
musze przyznac ze jestem pod wrazeniem jak chujowi niektorzy ludzie z lodzi i okolic potrafia byc lol co za bantustan
Member
Posts: 8,636
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 19 2025 04:41pm
8888 post. :banana:



Nie jadłem, ale widziałem na filmiku i wyglądają obłędnie. I ponoć tak smakują.



Owszem:

https://youtu.be/tVvzDpjjuk4


Pora nauczyć się pichcić 😉
Member
Posts: 37,043
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 20 2025 12:29am
Zakładam, że w każdym dużym mieście są dobre. Sam nie jestem fanem burgerów, ale jak już jadam to na ciężkim zadupiu, wół w fanaberii się nazywa knajpa

This post was edited by hef on Nov 20 2025 12:29am
Member
Posts: 10,513
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 20 2025 02:47am
Zakładam, że w każdym dużym mieście są dobre. Sam nie jestem fanem burgerów, ale jak już jadam to na ciężkim zadupiu, wół w fanaberii się nazywa knajpa


Ja mieszkam na zadupiu, niestety.
Wdg wikipedii: "Według danych GUS z 1 stycznia 2024 r. miasto liczyło 28 548 mieszkańców, będąc 19. najludniejszym miastem w województwie."

W moim malutkim, prawie mikroskopijnym mieście są dwie burgerownie; jedna "może być", a druga chujowa - koleżka jak tam jadł, to mówił, że dwa razy pod rząd trafił na łonowce. ;d
A do mc'donalda/KFC nie lubię chodzić i nie chadzam.

musze przyznac ze jestem pod wrazeniem jak chujowi niektorzy ludzie z lodzi i okolic potrafia byc lol co za bantustan


Jaki mają związek chujowi ludzie z Łodzi z pysznymi krakowskimi burgerami? Tego nie wie nikt. :mellow:

This post was edited by rurzowiak on Nov 20 2025 02:47am
Member
Posts: 37,043
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 20 2025 03:11am
Ja mieszkam na zadupiu, niestety.
Wdg wikipedii: "Według danych GUS z 1 stycznia 2024 r. miasto liczyło 28 548 mieszkańców, będąc 19. najludniejszym miastem w województwie."

W moim malutkim, prawie mikroskopijnym mieście są dwie burgerownie; jedna "może być", a druga chujowa - koleżka jak tam jadł, to mówił, że dwa razy pod rząd trafił na łonowce. ;d
A do mc'donalda/KFC nie lubię chodzić i nie chadzam.



Jaki mają związek chujowi ludzie z Łodzi z pysznymi krakowskimi burgerami? Tego nie wie nikt. :mellow:


Chodziło mi, że na zadupiu Krakowa jest ten burger. Takie osiedle na granicy miasta, człowiek się tak trochę czuję jak na wiosce
Member
Posts: 10,513
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 20 2025 04:15am
Chodziło mi, że na zadupiu Krakowa jest ten burger. Takie osiedle na granicy miasta, człowiek się tak trochę czuję jak na wiosce


t4i.
Kraków w pizdę wielkie miasto. Wielkościowo podobne chyba do wawy.
Go Back To Polska Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll