Bardziej to jest żałosne, że on się nonstop powtarza i nie potrafi wymyślić nic nowego.
Marzy mi sie drogi kolego zebym choc raz w zyciu mogl wejsc do tego tematu i nie widziec tutaj twojego placzu albo placzu innych anty fanow ktorych z litosci nie wymienie bo placza jak wypisuje ich nazwy uzytkownikow
