Obcy już tu są drogi kolego od dawna, wmieszali się między nas i wykorzystywali od lat media począwszy od TV aby temat UFO obrócić w żart i społeczeństwo niczego się nie domyślało. Nawet na naszym podwórku Tusk to reptilianin, a w Morzu Bałtyckim jest szczelina na dnie przez którą obcy latają do jondra planety, wszystko jest tuszowane musimy otworzyć oczy!!!!!!!!!!!! możliwe, że są tu nawet na forum, musisz uważać Kenu!!!!!!!!!!!!! miej oczy otwarte
do tego przebierają się za dziewczyny, a inni to lubią oglądać