☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Escape From Duckov
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 205
Replies: 25
Track Topic
Kupcia
Member
Posts: 19,514
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
10,951.36
#11
Nov 17 2025 07:33am
Quote (
hef @ 17 Nov 2025 08:05
)
Nadal nie ma multiplayera?
escape from tarkov ma
rurzowiak
Member
Posts: 10,513
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#12
Nov 17 2025 07:46am
Eskape from Kupcia.
hef
Member
Posts: 37,043
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#13
Nov 17 2025 08:12am
Quote (
Kupcia @ 17 Nov 2025 14:33
)
escape from tarkov ma :mellow:
Przecież nie o to pytam
Kupcia
Member
Posts: 19,514
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
10,951.36
#14
Nov 17 2025 09:10am
Quote (
hef @ 17 Nov 2025 15:12
)
Przecież nie o to pytam
no ale pytasz tak jakby multiplayer miał być, ma być?
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#15
Nov 17 2025 09:54am
Następna gra, w którą nie zagram.
hef
Member
Posts: 37,043
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#16
Nov 17 2025 10:08am
Quote (
Kupcia @ 17 Nov 2025 16:10
)
no ale pytasz tak jakby multiplayer miał być, ma być?
Pytam ze swojej perspektywy, taka gierka aż się prosi o multiplayer. Czy kiedyś będzie to już tego nie wiem
Kupcia
Member
Posts: 19,514
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
10,951.36
#17
Nov 17 2025 12:37pm
zginalem kurwa jakaś kaczka elektryczna mnie dojechała LOL
całe eq poszło sie jebać
DrizztEU
Member
Posts: 8,694
Joined: Jun 25 2022
Gold
:
71.09
#18
Nov 17 2025 01:10pm
tu macie soundtracki z gierki
Kupcia
Member
Posts: 19,514
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
10,951.36
#19
Nov 17 2025 05:40pm
znowu zginalem gosc z bazuki mi wyjebal xD a snajpe miałem dobrą i dodatki wszystkie poszło sie to jebać wszystko
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#20
Nov 18 2025 06:12am
Quote (
Kupcia @ Nov 18 2025 12:40am
)
znowu zginalem gosc z bazuki mi wyjebal xD a snajpe miałem dobrą i dodatki wszystkie poszło sie to jebać wszystko
To chujowo, że jak giniesz, to tracisz ekwipunek.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact