d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Wypadł Mi Zod!
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,800
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Nov 12 2025 11:38pm
gozu
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 13 2025 01:03am
mi najwyżej ber wypadło :( ale w tym sezonie pd2 będę farmił hr aż miło <3
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Nov 13 2025 10:28am
No to zaczynam.
Chuj Ci w dupę drogi kolego.
Member
Posts: 45,813
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Nov 13 2025 10:55am
Bardzo dziękuję ale nie mogę. :( . Amkę wbiłem jakoś w ubiegłym roku w kwietniu potem były inne postacie. Do setu brakuje mi dudu i necro na 99 i chyba sobie zrobię przerwę do momentu aż rzucą sensowny update.


Sensowny update, czyli "bug fixes & quality of life improvements" ? :ROFL:

This post was edited by Pozdrawiam on Nov 13 2025 10:56am
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 16 2025 04:11pm
Mi wypadło raz tylko Lo, ale to na początku któregoś laddera i sprzedałem za 800 fg.
Member
Posts: 78,744
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 17 2025 02:04am
dobrze że nie ząb
Member
Posts: 11,245
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 17 2025 02:05am
dobrze że nie ząb


Niedługo 77 777 nie spierdol tego
Member
Posts: 78,744
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 17 2025 02:06am
Niedługo 77 777 nie spierdol tego


no ładnie będzie to wyglądało, trzeba będzie odpowiedni topik założyć
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll