d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Praca Jest Do Dupy
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Nov 16 2025 03:25am
Ostatnio wytrzymałem 2 tygodnie prawie bez spustu. Robię postępy.
Member
Posts: 11,237
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 16 2025 03:25am
Robota to głupota
Picie to jest życie
Member
Posts: 8,636
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 16 2025 03:41am
Robota to głupota
Picie to jest życie


Tak jest !
Member
Posts: 8,694
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 16 2025 05:16am
aby na gierki na steam stykało i raz na pare lat jakaś chwilówka na upgrade pc

więcej od życia nie potrzeba
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 16 2025 05:54am
Ostatnio wytrzymałem 2 tygodnie prawie bez spustu. Robię postępy.


Ja dałem raz radę ponad miesiąc.
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 16 2025 02:25pm
jak nie masz zycia to jest troche czasu na degeneracje przed kompem

ale jak masz np dzieci, pracujac na etacie masz dla siebie 0-3h godzin w tygodniu, przejebane

i tak przez 50 lat i do piachu


dlatego tez tresci typu tiktok sa tak popularne, jak ktos i tak ma minimum wolnego czasu, nikomu nie chce sie robic nic produktywnego jak w telefonie bez wysilku masz brainrot generator dopaminy


sasiad po pracy siedzi w garau bo tylko tam ma spokoj od zycia, przejebane
Member
Posts: 19,516
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Nov 16 2025 02:32pm
ja ostatnio mialem przejebane bo wstałem o 16 jak juz ciemno było a nie o 14

i chujowo m isie grało w gry xD
Member
Posts: 10,796
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Nov 16 2025 02:35pm
sasiad po pracy siedzi w garau bo tylko tam ma spokoj od zycia, przejebane


nie no w garazu fajnie posiedziec jak masz cieplo i jakas kanape, palisz se gibona i ogladasz meczyk jakis albo konsole np podlaczyc B)

ale musi byc cieplo kurwa bo jak zimno too nie ma opcji komara utniesz i sie budzisz z goraczka

This post was edited by firstmurloc on Nov 16 2025 02:36pm
Member
Posts: 11,237
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 16 2025 03:00pm
Niedziela wieczór i humor wiadomo
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 16 2025 03:10pm
nie no w garazu fajnie posiedziec jak masz cieplo i jakas kanape, palisz se gibona i ogladasz meczyk jakis albo konsole np podlaczyc B)

ale musi byc cieplo kurwa bo jak zimno too nie ma opcji komara utniesz i sie budzisz z goraczka


nieno raczej zimno, piwka i wymienianie klockow hamulcowych w nieskonczonosc
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll