d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bardzo Złe Wieści :(
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 13 2025 01:09am
Na wzgórzu Kaźni wznoszą się Trzy Krzyże.

Łotrów – w bród. Chętnych do ofiary – mało.

Dwa – puste, a na środkowym, najwyżej

Zawsze zobaczyć można czyjeś ciało.



Pies chciwie słone ostrze włóczni liże,

Na bębnach w kości grają stróże ładu,

Słońce się łukiem stacza coraz niżej,

Cienie po ziemi przechodzą bez śladu.



Słychać w oddali szum stolicy pszczeli,

Kości na bębnie warczą, żołdak beknie

I niewidoczni patrzą skądś Anieli,

Jak rzeka krwi strużką przez Imperia cieknie.



Łotrów w bród, chętnych do ofiary – mało.

Na Wzgórzu Kaźni wznoszą się Trzy Krzyże,

Dwa – puste, a na środkowym, najwyżej

Zawsze zobaczyć można czyjeś ciało…
Member
Posts: 37,043
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 13 2025 01:31am
Za chuja tego nie czytam
Member
Posts: 20,803
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 13 2025 01:41am
Za chuja tego nie czytam


Czytaj. Fajne nawet.
Member
Posts: 78,739
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 13 2025 08:57am
czytam i czytam
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2025 10:51pm
Za chuja tego nie czytam


Ja przeczytałem.
Member
Posts: 11,229
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 15 2025 01:46am
Mocna rzecz
Member
Posts: 1,915
Joined: Sep 9 2012
Gold: 2,768.00
Nov 15 2025 07:49am
Wierszyk napisał, hahah jak w podstawuwce
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 15 2025 07:55am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Wierszyk napisał, hahah jak w podstawuwce


ty skurwielu usun to
moze i byl pijakiem ktory napierdalal zone (bardzo dobrze robil) ALE byl rowniez znawca malarstwa i historii poza byciem bardem i ja to szanuje
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 15 2025 12:41pm
ty skurwielu usun to
moze i byl pijakiem ktory napierdalal zone (bardzo dobrze robil) ALE byl rowniez znawca malarstwa i historii poza byciem bardem i ja to szanuje


:o
Go Back To Polska Topic List
Closed New Topic New Poll