d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Gratki Dla Pana Bartka - Wyjatkowo Nie Troll Topic
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 13 2025 02:49pm
:thumbsup:
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
Nov 13 2025 04:58pm
a nie mógł zjechać na sankach?
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 13 2025 05:02pm
a nie mógł zjechać na sankach?


nie mógł, mieli jedną parę do rozdania i z tego co pisał w innym wątku dostał sanki
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
Nov 13 2025 05:03pm
nie mógł, mieli jedną parę do rozdania i ^Kupcia z tego co pisał w innym wątku dostał sanki


to może chociaż jabłuszko?
Member
Posts: 78,743
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 14 2025 03:58am
to trzeba być wariatem
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 15 2025 05:11am
to może chociaż jabłuszko?


Poziomka.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 15 2025 12:22pm
to trzeba być wariatem


albo 60 :mellow:
Member
Posts: 19,518
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Nov 15 2025 12:40pm
czemu bartka skoro ma na imie andrzej?
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 16 2025 06:37am
czemu bartka skoro ma na imie andrzej?


Też mnie to zastanawiało.
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll