d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Unia Europejska Zredukuje Co2 O 90 Procent
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,238
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 13 2025 01:04pm
Do 2040 hehe. Koniec z grzaniem w zimie patałachy
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 13 2025 01:17pm
hehe, a bill gates już mówił, że niestraszne nam ocieplenie i co2 i amerykańce planuja budowę wielkich elektrowni do zasilenia wielkich centrów ai.

to ja juz nie wiem co myśleć :(
Member
Posts: 10,516
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 13 2025 01:18pm
Przegląd od AI
Unia Europejska zajmuje około 3% powierzchni lądów na świecie.

:mellow:
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 13 2025 01:22pm
Przegląd od AI
Unia Europejska zajmuje około 3% powierzchni lądów na świecie.

:mellow:


to śmieszne nie? dlaczego tylko MY mamy takie zakazy a reszta świata robi sobie co chce
Member
Posts: 11,238
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 13 2025 01:30pm
Kurka wodna nie rozumiecie nic a nic. Trzeba hronic planete
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 13 2025 01:42pm
kurcze w buildzie mialem sugestię żeby w Ciepło 1pkt dać, ale w takim wypadku narazie sie wstrzymam lepiej, nie chcę generować więcej CO2 generować bo i tak dużo bonczali wale, a to też gazy niepożądane dla planety i luckości i ugułem zrobiłem dobie krykiety i zaraz będę je jadł psznieq. Pozdrawiam cały Białystok i JSP Polska i dziękuję za wypowiedź
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 13 2025 01:47pm
kurcze w buildzie mialem sugestię żeby w Ciepło 1pkt dać, ale w takim wypadku narazie sie wstrzymam lepiej, nie chcę generować więcej CO2 generować bo i tak dużo bonczali wale, a to też gazy niepożądane dla planety i luckości i ugułem zrobiłem dobie krykiety i zaraz będę je jadł psznieq. Pozdrawiam cały Białystok i JSP Polska i dziękuję za wypowiedź


-_-
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 13 2025 01:54pm
-_-


zrobiłbym Ci drogi kolego na nerwy Latte, ale nie zrobie bo traktujesz mnie czasem jak Szmatte !!!!1111

przepraszam, że tak powiedziałem
Member
Posts: 20,805
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 13 2025 01:57pm
kenu srenu 60 :DDDDDDDD
Member
Posts: 10,516
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 13 2025 02:04pm
to śmieszne nie? dlaczego tylko MY mamy takie zakazy a reszta świata robi sobie co chce


Bo cała reszta ma ideologię w dupie i tworzy przemysł oraz niebagatelną rolę w tym wszystkim, mają klimatyczni wariaci.
Jak to pisał poeta: "Zaiste, wariat na swobodzie największą klęską jest w przyrodzie."
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll