to śmieszne nie? dlaczego tylko MY mamy takie zakazy a reszta świata robi sobie co chce
Bo cała reszta ma ideologię w dupie i tworzy przemysł oraz niebagatelną rolę w tym wszystkim, mają klimatyczni wariaci.
Jak to pisał poeta: "Zaiste, wariat na swobodzie największą klęską jest w przyrodzie."