d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1211212213214215421Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 13 2025 04:07am
dopiero jedną wypiłem
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Nov 13 2025 04:21am
ja właśnie wstałem i sobie pierwszą piję
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 13 2025 04:22am
ja właśnie wstałem i sobie pierwszą piję


co robiłeś całą noc? :o
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Nov 13 2025 04:49am
co robiłeś całą noc? :o


na popołudnia pracuję w tym tyg także posiedziałem do 3 nim spać poszedłem drogi kolego :)
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 13 2025 05:06am
na popołudnia pracuję w tym tyg także posiedziałem do 3 nim spać poszedłem drogi kolego :)


jaka jest teraz minimalna stawka w uk? B) może wyjadę na zmywak zarabiać myliony :angel:
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Nov 13 2025 05:12am
jaka jest teraz minimalna stawka w uk? B) może wyjadę na zmywak zarabiać myliony :angel:


nie mam pojęcia dokładnie drogi kolego, chyba coś koło 12.5f
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 13 2025 05:28am
nie mam pojęcia dokładnie drogi kolego, chyba coś koło 12.5f


o kurwa to idzie się dorobić :) wezmiesz mnie do siebie albo kupisz mi namiot? proszę
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Nov 13 2025 05:30am
o kurwa to idzie się dorobić :) wezmiesz mnie do siebie albo kupisz mi namiot? proszę


Fifi mówił, że ma duży namiot, do tego śpi w londyńskim parku niedaleko tamizy. Zarobki w Londynie dużo lepsze tylko utrzymanie drogie, ale śpiąc w parku z fifim koszta utrzymania odchodzą, także obłowiłbyś się tam jak szalony! No i Fifi by Ci pokazał miejsca gdzie kawke darmową można wypić :) Swoją drogą bardzo ciekaw jestem jak sobie radzi chłop
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 13 2025 05:32am
Fifi mówił, że ma duży namiot, do tego śpi w londyńskim parku niedaleko tamizy. Zarobki w Londynie dużo lepsze tylko utrzymanie drogie, ale śpiąc w parku z fifim koszta utrzymania odchodzą, także obłowiłbyś się tam jak szalony! No i Fifi by Ci pokazał miejsca gdzie kawke darmową można wypić :) Swoją drogą bardzo ciekaw jestem jak sobie radzi chłop


szukam teamu na hunt zespołu - jest perkusistą zajebistym . nie długo usłyszysz o Nim na wielkim ekranie mówię Ci :angel: ale ja chce do Ciebie :unsure:
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Nov 13 2025 05:46am
szukam teamu na hunt zespołu - jest perkusistą zajebistym . nie długo usłyszysz o Nim na wielkim ekranie mówię Ci :angel: ale ja chce do Ciebie :unsure:


Powodzenia w poszukiwaniach, nie mogę się doczekać i trzymam kciuki!!!!

Co do UK ja w malutkiej kawalerce mieszkam, mógłbyś wpaść, ale wtedy razem byśmy się w łóżeczku musieli cisnąć, a to nie po bożemu drogi kolego :wub: :angel:
Go Back To Polska Topic List
Prev1211212213214215421Next
Add Reply New Topic New Poll