d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Wazne
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,811
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 13 2025 01:42am
Jak jestem w robocie to bym sobie w cos pograł a jak jestem w domu to mi sie nie chce. :wacko:
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 13 2025 02:11am
załóż swój zespół :angel:
Member
Posts: 37,048
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 13 2025 02:18am
Mam podobnie, ale to chyba dlatego, że wracam wyjebany z robo I mi się już nic nie chcę
Member
Posts: 10,799
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Nov 13 2025 03:44am
spokojnie, w grudniu poe2
Member
Posts: 8,683
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 13 2025 03:46am
Jak jestem w robocie to bym sobie w cos pograł a jak jestem w domu to mi sie nie chce. :wacko:


z roboty się zwolnij i tym sposobem zdobędziesz czas na gierki
Member
Posts: 20,811
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 13 2025 03:50am
spokojnie, w grudniu poe2


Czym grasz?
Member
Posts: 34,056
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 13 2025 07:28am
Dobrze, że jak jesteś w domu to byś se nie popracował B)
Member
Posts: 19,520
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Nov 13 2025 07:35am
Czym grasz?


nie ma patch notes to co zadajesz takie pytanie
Member
Posts: 10,799
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Nov 13 2025 04:52pm
Czym grasz?


pewnie deadeye jak ostatnie 3 sezony, moze kiedys casterzy nie beda gownem w tej grze, jesli chodzi o leaguestart :)
Go Back To Polska Topic List
Add Reply New Topic New Poll