d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Wypadł Mi Zod!
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Nov 12 2025 11:21am
Cieszę się ponieważ nic w życiu nie udało mi się większego osiągnąć niż ta runa w martwej grze. A cieszyłbym się bardziej gdybym w tym topicu mógł przeczytać wasze wyrazy dezaprobaty.

To mój 3 zod w karierze. Życzę wszystkim miłego popołudnia i zdrówka!


Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 12 2025 11:22am
Jak ten z power rangers? Czy to byl zordon
Member
Posts: 8,694
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 12 2025 11:28am
gratk, mi bot 5 znalazł na tamtym ladderze
Member
Posts: 19,514
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Nov 12 2025 11:32am
Member
Posts: 4,831
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Nov 12 2025 11:45am
dawno nie czytalem tak waznej informacji na tym forum, drogi kolego
Member
Posts: 564
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Nov 12 2025 11:52am
gz. polecam wsadzic do azurewratha =]
Member
Posts: 35,050
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,583.57
Nov 12 2025 11:52am
To jakieś 2zł
Member
Posts: 10,795
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Nov 12 2025 11:56am
gz, nwm czy jeszcze meczysz 99 na hc w d2r ale jak nie to zapraszam na pd2 hc 28 listopad :) nie zaplacono mi za ten post
Member
Posts: 78,739
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 12 2025 12:17pm
Gzz!
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 12 2025 12:46pm
gz, nwm czy jeszcze meczysz 99 na hc w d2r ale jak nie to zapraszam na pd2 hc 28 listopad :) nie zaplacono mi za ten post


28 nowy sezon? :o
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll