Wygląda jak strój plażowy borata
Nie kupuję bo nie mam iphone'a,
ale wygląda genialnie, świetny gadżet tak samo jak świetna jest ta ankieta!!!!!!!!!!!!!111111
iphony są dla gejuchów a ja nie jestem gejem :mad:
przeczytałem że ultra ważne dla posiadaczy igówna :huh:
kupiłem sobie wszystkie kolory, a co tam!