d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jak To Jest
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 12 2025 05:41am
ze jedna moja pacha smierdzi zawsze a druga nie? czy dlatwgo ze operuje myszka ta reka :huh: legitne pytanie nie pierwszy raz to pytanie mi sie nasuwa
Member
Posts: 8,694
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 12 2025 06:21am
mi sie prawa pacha bardziej i częściej poci, ogólnie prawą mam też silniejszą przez moje hobby.
Może u Ciebie jest podobnie
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 12 2025 07:50am
mi sie prawa pacha bardziej i częściej poci, ogólnie prawą mam też silniejszą przez moje hobby.
Może u Ciebie jest podobnie


ojej a jakie to hobby?????? :mellow:
Member
Posts: 8,636
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 12 2025 08:06am
ojej a jakie to hobby?????? :mellow:


18+ napisze po 22:00
Member
Posts: 8,694
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 12 2025 08:15am
ojej a jakie to hobby?????? :mellow:


siłowanie się na rękę :)

skąd to mellow :mellow: sadziłeś ,ze cos innego drogi kolego? :mellow:
Member
Posts: 37,045
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 12 2025 08:52am
U mnie obie jebią, za to za uchę jebie tylko z jednej strony i to za każdym razem z innej
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 12 2025 09:11am
a syry ci jebią?
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 13 2025 02:10pm
bump on request
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2025 10:50pm
bump on request


Ty
Go Back To Polska Topic List
Add Reply New Topic New Poll