☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kupcia
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 259
Replies: 35
Track Topic
firstmurloc
Member
Posts: 10,799
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
1,047.06
#21
Nov 11 2025 06:13pm
ominal mnie face reveal
widzialem pare filmikow ale odkad przestal nagrywac z grubym i dawac mu niedojedzone kebaby, duzo gorzej sie ogladalo
a teraz nawet mi sie nie wyswietla na glownym wiec pewnie zdycha ten kanal
rurzowiak
Member
Posts: 10,522
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
30.00
Warn: 20%
#22
Nov 12 2025 12:25am
Quote (
DrizztEU @ Nov 12 2025 12:11am
)
precz ze wszystkimi kebabami, tylko barszcz ukraiński!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111
"Suffix" wyjątkowo obrzydliwy, ale sama zupka jest oczywiście smaczna. Szczególnie zrobiona przez moją babkę.
This post was edited by rurzowiak on Nov 12 2025 12:49am
Kenu_PL
Member
Posts: 11,245
Joined: Dec 25 2018
Gold
:
2,137.69
Warn: 10%
#23
Nov 12 2025 01:53am
Quote (
DrizztEU @ Nov 12 2025 12:11am
)
precz ze wszystkimi kebabami, tylko barszcz ukraiński!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111
Tak
DrizztEU
Member
Posts: 8,696
Joined: Jun 25 2022
Gold
:
71.09
#24
Nov 12 2025 04:18am
Quote (
rurzowiak @ 12 Nov 2025 06:25
)
"Suffix" wyjątkowo obrzydliwy, ale sama zupka jest oczywiście smaczna. Szczególnie zrobiona przez moją babkę. :love:
sufffix
rozbawiło mnie to drogi kolego!!!!!!!!!!!! ^^
kondes
Member
Posts: 34,056
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
420.00
#25
Nov 12 2025 04:19am
Ale ten temat zrobił mi dzień
rurzowiak
Member
Posts: 10,522
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
30.00
Warn: 20%
#26
Nov 12 2025 04:35am
Quote (
DrizztEU @ Nov 12 2025 11:18am
)
sufffix :lol: rozbawiło mnie to drogi kolego!!!!!!!!!!!! ^^
Przyrostki, jak przyrostki - jedne są ciekawe, inne mniej ciekawe, a jeszcze inne chujowe.
This post was edited by rurzowiak on Nov 12 2025 04:35am
Kupcia
Member
Posts: 19,520
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
10,921.36
#27
Nov 12 2025 07:40am
temat o mnie to piszcie o mnie a nie o kebabie
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#28
Nov 17 2025 11:40am
Quote (
Kupcia @ Nov 12 2025 02:40pm
)
temat o mnie to piszcie o mnie a nie o kebabie
Kupcia kiedy jadłeś kebaba?
Kupcia
Member
Posts: 19,520
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
10,921.36
#29
Nov 17 2025 12:38pm
Quote (
Fafnir91 @ 17 Nov 2025 18:40
)
Kupcia kiedy jadłeś kebaba?
z 1.5 miesiaca temu
DrizztEU
Member
Posts: 8,696
Joined: Jun 25 2022
Gold
:
71.09
#30
Nov 17 2025 01:07pm
Quote (
Kupcia @ 17 Nov 2025 18:38
)
z 1.5 miesiaca temu
https://imgup.uk/proxy/?url=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FH1gMHy6.gif
a jadłeś kiedyś pyszne ziemniaczki?????!!!!!!!!!!!!!
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact