d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Jestem Chory I Mam Ochotę Na Pickę
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 8,670
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 8 2025 07:01am
czekam aż ^wraps wstanie i na dc wyślę mi foto swojego pindola i jakoś leci B)


:blink:
Member
Posts: 37,047
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 8 2025 07:02am
Same here, goro 38 stopni i chyba zamowie picke bo nie mam siły gotować
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Nov 8 2025 07:03am
Same here, goro 38 stopni i chyba zamowie picke bo nie mam siły gotować


Zachęcam do złożenia zamówienia i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 07:03am
:blink:


On tak lubi.
Member
Posts: 37,047
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 8 2025 07:10am
Zachęcam do złożenia zamówienia i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.


:hug:
Member
Posts: 19,518
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Nov 8 2025 08:17am
https://www.foodexplore.com/media/catalog/product/cache/c22598b710736df84a98d38701ea0335/n/d/nduja-san-vincenzo_2.jpg

taka kielbasa wloska pikantna. wyglada jak gowno ale na pizzy fajnie sie komponuje i mascarpone dla rownowagi slodko-pikantnej




blisko
Member
Posts: 9,106
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Nov 11 2025 05:48am
pm mojego drogiego kolege drogi kolego b)
Member
Posts: 2,334
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 11 2025 07:26am
Spędzę długi weekend w domu zbijając temperaturę i pozbywając się flegmy z płuc.

Jak tam u Was?


ja jestem zdrowy ale tez chyba se zamowie pizze, a raczej po nia pojade bo musza byc tez piwerka
Member
Posts: 10,517
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Nov 11 2025 07:35am
Powodzenia i zdrowiej tam szybciutko, ziomeczku złocisty forumowy.
U mnie dzisiaj był klasyk nad klasykami, czyli:
- dwa kotlety schabowe dobrze doprawionych z dość sporą ilością pieprzu pod panierką
- ziemniaczki
- ogórki konserwowe w zalewie gorczycowo-musztardowo-miodowej (takie delikatnie słodkawe)

Tylko zamiast kompotu, była gorąca herbatka, no ale i tak oceniam ten obiad na solidne 10/10. :blush:


e/ Ogórasy sam robiłem w tamtym roku. :wub:

This post was edited by rurzowiak on Nov 11 2025 07:36am
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 11 2025 02:06pm
Powodzenia i zdrowiej tam szybciutko, ziomeczku złocisty forumowy.
U mnie dzisiaj był klasyk nad klasykami, czyli:
- dwa kotlety schabowe dobrze doprawionych z dość sporą ilością pieprzu pod panierką
- ziemniaczki
- ogórki konserwowe w zalewie gorczycowo-musztardowo-miodowej (takie delikatnie słodkawe)

Tylko zamiast kompotu, była gorąca herbatka, no ale i tak oceniam ten obiad na solidne 10/10. :blush:


e/ Ogórasy sam robiłem w tamtym roku. :wub:


:o :drool:
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll