jaki kurwa twój temat xDD :lol:
Drogi kolego,
Pisze ten post z prosba o troche zrozumienia i szacunku dla innych uzytkownikow forum. Zauwazylem, ze w moim temacie na d2jsp pojawilo sie wiele twoich komentarzy, ktore nie maja zwiazku z glownym watkiem i utrudniaja normalna dyskusje. Doceniam twoja aktywnosc i chec udzielania sie, ale prosze cie, zebys zaprzestal spamowania w moim temacie. Forum ma sluzyc wymianie informacji i pomocy, a nie sztucznemu podbijaniu watkow czy wprowadzaniu zamieszania.
Kazdy z nas chce miec mozliwosc prowadzenia rozmowy w spokojny i uporzadkowany sposob, bez ciaglego przewijania przez niepotrzebne posty. Wiem, ze czasem trudno sie powstrzymac od komentarza, ale wierze, ze potrafisz uszanowac zasady i pozwolic innym uzytkownikom na normalna wymiane opinii. Jesli masz cos konkretnego do dodania do tematu – chetnie wyslucham i odpowiem. Natomiast jesli chcesz po prostu pogadac czy pozartowac, sa do tego inne miejsca na forum, bardziej odpowiednie do luznych rozmow.
Nie traktuj tej wiadomosci jako ataku, tylko jako spokojna prosbe o zachowanie porzadku i wzajemnego szacunku. Chcialbym, zeby nasza interakcja byla pozytywna, a temat pozostawal czytelny i przydatny dla wszystkich zainteresowanych. Licze na twoje zrozumienie i wspolprace – naprawde nie chce zglaszac sprawy do moderatorow, jesli mozemy to zalatwic po kolezensku.
Z gory dziekuje za uszanowanie prosby i mam nadzieje, ze uda nam sie zachowac dobra atmosfere na forum.
Pozdrawiam serdecznie,
Better_Living_Through_Chemistry
