d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manchester United F.c
Prev1676677678679680774Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 05:56pm
Czemu nikt nie oznacza? Co się stało chemik? 🤣
Member
Posts: 8,700
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 8 2025 06:44pm
Czemu nikt nie oznacza? Co się stało chemik? 🤣


weekend jest, on w domu albo z tel nie lubi wchodzić na jsp, tylko pon-pt z kompa w pracy loguje
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Nov 8 2025 10:01pm
Czemu nikt nie oznacza? Co się stało chemik? 🤣


Jaki płacz, drogi kolego
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 10:05pm
Jaki płacz, drogi kolego


Za tego typu posty, powinien być z miejsca ban. To nie jest płacz i nie życzę sobie takiego pisania w moim kierunku. Zrozum to, że niektórzy przychodzą do tego tematu się tylko pośmiać, między innymi ja, więc albo zrozumiesz pewne rzeczy, albo możesz przestać pisać cokolwiek w moim kierunku. Dziękuję, do widzenia.
Member
Posts: 30,635
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 9 2025 05:12am
Za tego typu posty, powinien być z miejsca ban. To nie jest płacz i nie życzę sobie takiego pisania w moim kierunku. Zrozum to, że niektórzy przychodzą do tego tematu się tylko pośmiać, między innymi ja, więc albo zrozumiesz pewne rzeczy, albo możesz przestać pisać cokolwiek w moim kierunku. Dziękuję, do widzenia.


może jakieś konstruktywne posty drogi kolego a nie tylko spam i płacz ? :mellow:
Member
Posts: 78,747
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 9 2025 05:32am
może jakieś konstruktywne posty drogi kolego a nie tylko spam i płacz ? :mellow:


wasze to są dopiero konstruktywne, szczególnie usera :lol:
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Nov 9 2025 06:06am
Za tego typu posty, powinien być z miejsca ban. To nie jest płacz i nie życzę sobie takiego pisania w moim kierunku. Zrozum to, że niektórzy przychodzą do tego tematu się tylko pośmiać, między innymi ja, więc albo zrozumiesz pewne rzeczy, albo możesz przestać pisać cokolwiek w moim kierunku. Dziękuję, do widzenia.


jaki placz, drogi kolego
Member
Posts: 9,122
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Nov 10 2025 03:24am
Manchester United osiaga znakomity remis z jedna z najlepszych druzyn w Europie a w temacie jak zwykle placz i krzyki anty fanow :mellow:
Member
Posts: 78,747
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 10 2025 03:28am
Manchester United osiaga znakomity remis z jedna z najlepszych druzyn w Europie a w temacie jak zwykle placz i krzyki anty fanow :mellow: ^czu ^extravagant ^fafnirek ^funy ^przykrasprawa ^hef ^rurzowiak ^colos ^tx0


ale Barca by ograła te śmieszne manu, i to łatwo
Member
Posts: 9,122
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Nov 10 2025 03:48am
ale Barca by ograła te śmieszne manu, i to łatwo

Drogi kolego, uprzejmie prosze Cie, abys przestal spamowac w moim temacie na forum d2jsp. Rozumiem, ze kazdy ma prawo do swojej opinii, ale ciagle offtopy i komentarze niezwiązane z tematem tylko utrudniaja innym uzytkownikom korzystanie z watku. Staram sie utrzymac dyskusje w porzadku i zachowac przejrzystosc, dlatego licze na Twoje zrozumienie i wspolprace. Jesli chcesz cos omowic, napisz mi wiadomosc prywatna – chetnie porozmawiam poza glownym tematem. Dziekuje za zrozumienie i mam nadzieje, ze uszanujesz moja prosbe :mellow:
Go Back To Polska Topic List
Prev1676677678679680774Next
Add Reply New Topic New Poll