ale Barca by ograła te śmieszne manu, i to łatwo
Drogi kolego, uprzejmie prosze Cie, abys przestal spamowac w moim temacie na forum d2jsp. Rozumiem, ze kazdy ma prawo do swojej opinii, ale ciagle offtopy i komentarze niezwiązane z tematem tylko utrudniaja innym uzytkownikom korzystanie z watku. Staram sie utrzymac dyskusje w porzadku i zachowac przejrzystosc, dlatego licze na Twoje zrozumienie i wspolprace. Jesli chcesz cos omowic, napisz mi wiadomosc prywatna – chetnie porozmawiam poza glownym tematem. Dziekuje za zrozumienie i mam nadzieje, ze uszanujesz moja prosbe