d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Przemyślałem Pewną Rzecz Przez Noc
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 9 2025 07:55am
Ja z 3 lata nie miałem żadnego laptopa/komputera i jakoś dałem radę.
Przed tą przerwą, trochę nerdziłem, a teraz jakby dużo mniej. Tzn, wcześniej potrafiłem po 8-10 grać, a teraz po 2-3 godzinach mam dość i muszę robić przerwy.


Ja mam podobnie dzisiaj, kiedyś zjadałem gry i zarywałem dnie i noce.
Dzisiaj jedynie poprzednio D2:R, a dzisiaj POE potrafią przykuć moją uwagę na dłużej,
wszystkie inne gry dropie dość szybko lub na raty podchodzę i rzadko kiedy kończę.

Nie wiem skąd we mnie to wypalenie, a zamiast gier dużo więcej oglądam filmów/seriali raczej lub jakichś rzeczy na YT itp.

Member
Posts: 10,517
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 9 2025 08:09am
Ja mam podobnie dzisiaj, kiedyś zjadałem gry i zarywałem dnie i noce.
Dzisiaj jedynie poprzednio D2:R, a dzisiaj POE potrafią przykuć moją uwagę na dłużej,
wszystkie inne gry dropie dość szybko lub na raty podchodzę i rzadko kiedy kończę.

Nie wiem skąd we mnie to wypalenie, a zamiast gier dużo więcej oglądam filmów/seriali raczej lub jakichś rzeczy na YT itp.


Nadal nie napisałeś, co sądzisz o Julce. :(
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 9 2025 08:32am
Ja mam podobnie dzisiaj, kiedyś zjadałem gry i zarywałem dnie i noce.
Dzisiaj jedynie poprzednio D2:R, a dzisiaj POE potrafią przykuć moją uwagę na dłużej,
wszystkie inne gry dropie dość szybko lub na raty podchodzę i rzadko kiedy kończę.

Nie wiem skąd we mnie to wypalenie, a zamiast gier dużo więcej oglądam filmów/seriali raczej lub jakichś rzeczy na YT itp.


typowy normik ^_^
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 9 2025 08:39am
Nadal nie napisałeś, co sądzisz o Julce. :(


nie w moim typie, boję się wypowiadać w tamtym temacie bo to przeczyta i mnie pobije :<

typowy normik ^_^


no jestem, niczego szalonego nie robię w życiu :)
Member
Posts: 19,516
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Nov 9 2025 02:06pm
to filmik z mama fafnirka gdy mówi że mamo ja lapka to nie chce (gdy pali szluga od tego gościa co kupił skręta dla siebie, a to jeszcze szczesliwy jest bo to dopiero co napoczoł paczke i setke też ma przed sobą)

Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Nov 9 2025 02:18pm
to filmik z mama fafnirka gdy mówi że mamo ja lapka to nie chce (gdy pali szluga od tego gościa co kupił skręta dla siebie, a to jeszcze szczesliwy jest bo to dopiero co napoczoł paczke i setke też ma przed sobą)

https://www.youtube.com/watch?v=AlzQAbwz5uE


Tak kupcio właśnie tak
Member
Posts: 45,807
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Nov 10 2025 12:10pm
No nie wiem, ja osobiście nie wyobrażam sobie nie posiadać w domu kompa (laptopa/pc bez różnicy).
Rozumiem, że urodziliśmy się w czasach gdzie za dzieciaka nie każdy miał kompa/telefon i jakoś się żyło bez tego,
ale czasy się zmieniają.
Dla mnie komp to dzisiaj niezbędne urządzenie w domu, daje mnóstwo możliwości i dostęp do mnóstwa usług, rozrywki, informacji itd.

Wiem, że są smartTV co odpalą YT i mają przeglądarke, są też smartfony, na którym można również odpalić i robić to co na kompie,
ale to dla mnie pół środki i mniej wygodne o lata świetlne od komfortu z jakim to wszystko łatwo i sprawnie mogę robić na kompie.
Niezbędne dla mnie narzędzie w dzisiejszych czasach, którego brak na pewno bym bardzo odczuł.

No ale niezbędne do życia to to nie jest na pewno, ja sobie nie wyobrażam nie mieć kompa,
jeśli jednak Ty się nauczyłeś funkcjonować bez niego to spoko, Twoja sprawa.
Dla większości z nas pewnie to bardzo kontrowersyjny styl życia,
ale go szanuję i fajnie, że się z nami tym podzieliłeś drogi kolego!!!!!!!!!

^Pozdrawiam cieplutko z rodzinkom :wub:


Telefon i ps5 wystarczą
Member
Posts: 10,517
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 10 2025 12:59pm
Telefon i ps5 wystarczą


Przez parę lat używałem telefonu do przeglądania internetów i stwierdzam, że to jest rak okropny. Nigdy więcej takiego upokorzenia. :(
Member
Posts: 34,037
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 10 2025 02:18pm
Przez parę lat używałem telefonu do przeglądania internetów i stwierdzam, że to jest rak okropny. Nigdy więcej takiego upokorzenia. :(


Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum B)
Member
Posts: 9,106
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Nov 12 2025 09:12am
Telefonu tez nie potrzebujesz drogi kolego :mellow:
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll