☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kawa
Prev
1
209
210
211
212
213
418
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22388
Replies: 4171
Track Topic
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2101
Nov 8 2025 02:12pm
Quote (
cbx1992 @ Nov 8 2025 09:11pm
)
jutro dzień Pański wiec mozesz się wyspać choć nie ukrywam że bardzo bym się cieszył gdybyś wstał na poranna Mszę Świętą o 7 na tvp1 B) :hug:
Ja się modlę na różańcu i tyle mi wystarczy.
cbx1992
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#2102
Nov 8 2025 02:17pm
Quote (
extravagant @ Nov 8 2025 09:12pm
)
Ja się modlę na różańcu i tyle mi wystarczy.
szkoda
dobre i to!
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2103
Nov 8 2025 02:18pm
Quote (
cbx1992 @ Nov 8 2025 09:17pm
)
szkoda :( dobre i to!
Właśnie, pomodlę się chyba. Ostatnio zmawiam cały różaniec.
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2104
Nov 8 2025 05:03pm
Nie ma to jak kawa po północy!
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2105
Nov 8 2025 10:07pm
Strzelę se kawkę, piłem jedną po północy, to teraz wychodzi na to, że będę pił drugą.
czu
Member
Posts: 78,744
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#2106
Nov 9 2025 01:42am
właśnie piję pierwszą dziś
cbx1992
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#2107
Nov 9 2025 05:15am
jest pite
do tego Yerba...zajebista sprawa!
DrizztEU
Member
Posts: 8,700
Joined: Jun 25 2022
Gold
:
71.09
#2108
Nov 9 2025 05:54am
Quote (
cbx1992 @ 9 Nov 2025 11:15
)
jest pite ;) do tego Yerba...zajebista sprawa!
fajny chłopak to sobie fajnie pije fajne rzeczy!!!!!!!!!!!!!
na zdrowie drogi kolego, ja od godziny na nogach, właśnie idę sobie kawke robić pierwszą
cbx1992
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#2109
Nov 9 2025 06:12am
Quote (
DrizztEU @ Nov 9 2025 12:54pm
)
fajny chłopak to sobie fajnie pije fajne rzeczy!!!!!!!!!!!!!
na zdrowie drogi kolego, ja od godziny na nogach, właśnie idę sobie kawke robić pierwszą :)
oglądałeś Mszę Świętą drogi kolego o 7?
DrizztEU
Member
Posts: 8,700
Joined: Jun 25 2022
Gold
:
71.09
#2110
Nov 9 2025 06:20am
Quote (
cbx1992 @ 9 Nov 2025 12:12
)
oglądałeś Mszę Świętą drogi kolego o 7? :angry:
śniłem, że oglądam, liczy się drogi kolego????????
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
209
210
211
212
213
418
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact