d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1209210211212213418Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 02:12pm
jutro dzień Pański wiec mozesz się wyspać choć nie ukrywam że bardzo bym się cieszył gdybyś wstał na poranna Mszę Świętą o 7 na tvp1 B) :hug:


Ja się modlę na różańcu i tyle mi wystarczy.
Member
Posts: 30,624
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 8 2025 02:17pm
Ja się modlę na różańcu i tyle mi wystarczy.


szkoda :( dobre i to!
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 02:18pm
szkoda :( dobre i to!


Właśnie, pomodlę się chyba. Ostatnio zmawiam cały różaniec.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 05:03pm
Nie ma to jak kawa po północy!
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 10:07pm
Strzelę se kawkę, piłem jedną po północy, to teraz wychodzi na to, że będę pił drugą.
Member
Posts: 78,744
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 9 2025 01:42am
właśnie piję pierwszą dziś
Member
Posts: 30,624
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 9 2025 05:15am
jest pite ;) do tego Yerba...zajebista sprawa!
Member
Posts: 8,700
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 9 2025 05:54am
jest pite ;) do tego Yerba...zajebista sprawa!


fajny chłopak to sobie fajnie pije fajne rzeczy!!!!!!!!!!!!!

na zdrowie drogi kolego, ja od godziny na nogach, właśnie idę sobie kawke robić pierwszą :)
Member
Posts: 30,624
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 9 2025 06:12am
fajny chłopak to sobie fajnie pije fajne rzeczy!!!!!!!!!!!!!

na zdrowie drogi kolego, ja od godziny na nogach, właśnie idę sobie kawke robić pierwszą :)


oglądałeś Mszę Świętą drogi kolego o 7? :angry:
Member
Posts: 8,700
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 9 2025 06:20am
oglądałeś Mszę Świętą drogi kolego o 7? :angry:


śniłem, że oglądam, liczy się drogi kolego???????? :cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev1209210211212213418Next
Add Reply New Topic New Poll