d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1208209210211212418Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,683
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 8 2025 12:24pm
No chyba tak ;)


Najebanym trudno w Diablo grać
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 12:25pm
Najebanym trudno w Diablo grać


Ostatnim razem w diablo grałem z 5 lat temu jakoś ;)
Member
Posts: 8,683
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 8 2025 12:30pm
Ostatnim razem w diablo grałem z 5 lat temu jakoś ;)


Ja po 18 odświerzyłem
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 8 2025 01:34pm
Ostatnim razem w diablo grałem z 5 lat temu jakoś ;)


kiedy laptop ? :unsure:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 01:56pm
kiedy laptop ? :unsure:


Do końca grudnia powinienem mieć.
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 8 2025 02:00pm
Do końca grudnia powinienem mieć.


to akurat nowy sezon pd2 i ceny fajne ^_^
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 02:01pm
to akurat nowy sezon pd2 i ceny fajne ^_^


No to się pogra :+)
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 8 2025 02:02pm
No to się pogra :+)


a Ty jak tam dziś? spać się chce? ja odpalam monsterka mango loco :ph34r:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 02:08pm
a Ty jak tam dziś? spać się chce? ja odpalam monsterka mango loco :ph34r:


Niby się położyłem już do spania, ale już raz się ubierałem by zapalić. Myślałem, że jestem bardziej śpiący.
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 8 2025 02:11pm
Niby się położyłem już do spania, ale już raz się ubierałem by zapalić. Myślałem, że jestem bardziej śpiący.


jutro dzień Pański wiec mozesz się wyspać choć nie ukrywam że bardzo bym się cieszył gdybyś wstał na poranna Mszę Świętą o 7 na tvp1 B) :hug:
Go Back To Polska Topic List
Prev1208209210211212418Next
Add Reply New Topic New Poll