☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kawa
Prev
1
208
209
210
211
212
418
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22380
Replies: 4170
Track Topic
BrakNicku
Member
Posts: 8,683
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#2091
Nov 8 2025 12:24pm
Quote (
extravagant @ 8 Nov 2025 19:21
)
No chyba tak ;)
Najebanym trudno w Diablo grać
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2092
Nov 8 2025 12:25pm
Quote (
BrakNicku @ Nov 8 2025 07:24pm
)
Najebanym trudno w Diablo grać
Ostatnim razem w diablo grałem z 5 lat temu jakoś
BrakNicku
Member
Posts: 8,683
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#2093
Nov 8 2025 12:30pm
Quote (
extravagant @ 8 Nov 2025 19:25
)
Ostatnim razem w diablo grałem z 5 lat temu jakoś ;)
Ja po 18 odświerzyłem
cbx1992
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#2094
Nov 8 2025 01:34pm
Quote (
extravagant @ Nov 8 2025 07:25pm
)
Ostatnim razem w diablo grałem z 5 lat temu jakoś ;)
kiedy laptop ?
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2095
Nov 8 2025 01:56pm
Quote (
cbx1992 @ Nov 8 2025 08:34pm
)
kiedy laptop ? :unsure:
Do końca grudnia powinienem mieć.
cbx1992
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#2096
Nov 8 2025 02:00pm
Quote (
extravagant @ Nov 8 2025 08:56pm
)
Do końca grudnia powinienem mieć.
to akurat nowy sezon pd2 i ceny fajne
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2097
Nov 8 2025 02:01pm
Quote (
cbx1992 @ Nov 8 2025 09:00pm
)
to akurat nowy sezon pd2 i ceny fajne ^_^
No to się pogra :+)
cbx1992
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#2098
Nov 8 2025 02:02pm
Quote (
extravagant @ Nov 8 2025 09:01pm
)
No to się pogra :+)
a Ty jak tam dziś? spać się chce? ja odpalam monsterka mango loco
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2099
Nov 8 2025 02:08pm
Quote (
cbx1992 @ Nov 8 2025 09:02pm
)
a Ty jak tam dziś? spać się chce? ja odpalam monsterka mango loco :ph34r:
Niby się położyłem już do spania, ale już raz się ubierałem by zapalić. Myślałem, że jestem bardziej śpiący.
cbx1992
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#2100
Nov 8 2025 02:11pm
Quote (
extravagant @ Nov 8 2025 09:08pm
)
Niby się położyłem już do spania, ale już raz się ubierałem by zapalić. Myślałem, że jestem bardziej śpiący.
jutro dzień Pański wiec mozesz się wyspać choć nie ukrywam że bardzo bym się cieszył gdybyś wstał na poranna Mszę Świętą o 7 na tvp1
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
208
209
210
211
212
418
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact