Nie wiem czemu, ale jak widze, że jakaś baba ma dwa nazwiska to już wiem, że musi mieć nasrane we łbie.
Co do jej urody to nie w moim typie, starsza raczej ode mnie i wygląda imo troche jak chłop co użył Tokena i zrobił respeca na babe.
Poniżej fixed link:
