jaki piekny mecz na trudnym terenie z niewygodnym i wysmienitym przeciwnikiem, mistrzem (ligi) europy.
2-2 i wyszarpany punkt! :)
Znakomite widowisko B)
Dawno nie czytałem tak mądrych słów w tym temacie drodzy koledzy
Sporo niestety tu nienawiści i hejtu, spowodowane zapewne zazdrością, bo gdyby ich klub radził sobie zawsze świetnie (co niestety nie ma miejsca) to wymieniali by się tak jak my uprzejmościami w swoim temacie.
Niestety frustracja to paliwo napędowe dla takich zawistnych osób, frustrację tą muszą wyładować gdzieś zaśmiecając np ten okuratny spaniały topic.
Może gdyby ich fascynacja była skierowana ku jakiejś lepszej hiszpańskiej drużynie jak Real to byłoby ciut lepiej, chociaż i ten klub ostatnio musiał uznać wyższość spaniałej godnej okuratnej piłki angielskiej więc.