☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kawa
Prev
1
205
206
207
208
209
418
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22416
Replies: 4178
Track Topic
cbx1992
Member
Posts: 30,628
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#2061
Nov 8 2025 04:02am
Quote (
extravagant @ Nov 8 2025 10:59am
)
Wychodzi 150 zł dniówka, byliśmy 2x po 6-7 godzin. 1/3 jest na podwórku zrobiona, w poniedziałek na pewno znowu będziemy jechać.
o to siano się zgadza
na weekend coś poddymiasz?
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2062
Nov 8 2025 04:03am
Quote (
cbx1992 @ Nov 8 2025 11:02am
)
o to siano się zgadza B) na weekend coś poddymiasz? :angel:
Kupiłem sobie setkę wczoraj i jej nawet nie wypiłem
BrakNicku
Member
Posts: 8,683
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#2063
Nov 8 2025 04:05am
Quote (
extravagant @ 8 Nov 2025 11:03
)
Kupiłem sobie setkę wczoraj i jej nawet nie wypiłem :D
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2064
Nov 8 2025 04:06am
Quote (
BrakNicku @ Nov 8 2025 11:05am
)
:o
Będzie czekała na dziś wieczór.
czu
Member
Posts: 78,744
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#2065
Nov 8 2025 04:07am
dwie już wypite
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2066
Nov 8 2025 04:08am
Quote (
czu @ Nov 8 2025 11:07am
)
dwie już wypite
Ja idę dopić pierwszą.
cbx1992
Member
Posts: 30,628
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#2067
Nov 8 2025 04:09am
jedna w nocy i teraz dwie pod rząd spijam
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2068
Nov 8 2025 04:10am
Quote (
cbx1992 @ Nov 8 2025 11:09am
)
jedna w nocy i teraz dwie pod rząd spijam :rolleyes:
Dwie sypane czy dwie rozpuszczalne? Czy sypaną i rozpuszczalną?
cbx1992
Member
Posts: 30,628
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#2069
Nov 8 2025 04:15am
Quote (
extravagant @ Nov 8 2025 11:10am
)
Dwie sypane czy dwie rozpuszczalne? Czy sypaną i rozpuszczalną?
rozpuszczalna mi się skończyła i dziś w roztargnionych zakupach zapomniałem dokupić
zwykła czarna własnoręcznie mielona bez cukru a Ty?
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2070
Nov 8 2025 04:16am
Quote (
cbx1992 @ Nov 8 2025 11:15am
)
rozpuszczalna mi się skończyła i dziś w roztargnionych zakupach zapomniałem dokupić :( zwykła czarna własnoręcznie mielona bez cukru a Ty? ;)
Ja na razie sypaną piję.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
205
206
207
208
209
418
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact