gram w gierki na maksymalnych ustawieniach od rana i czuje że kocham swojego Pana ^wraps :blush: czekam na obiadek a potem browarki wjadą bo jest piątunio a potem z Fafnirkiem chce pogadać jak było w robocie bo dziś chyba jest :angel: . wypadły Ci już jakieś nice dropiki?
Anni 20/20/9 Soso T 19/20 Eth Vortex 43@ i jakieś pierdoły za xx Fg, Żebym wcześniej wrócił na JSP to Talarów byłoby wiecej , a kiedyś założone konto nie używane , Kolega namówił na powrót wiec coś tam sie klika