d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1204205206207208418Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 7 2025 06:38am
gram w gierki na maksymalnych ustawieniach od rana i czuje że kocham swojego Pana ^wraps :blush: czekam na obiadek a potem browarki wjadą bo jest piątunio a potem z Fafnirkiem chce pogadać jak było w robocie bo dziś chyba jest :angel: . wypadły Ci już jakieś nice dropiki?


Anni 20/20/9 Soso T 19/20 Eth Vortex 43@ i jakieś pierdoły za xx Fg, Żebym wcześniej wrócił na JSP to Talarów byłoby wiecej , a kiedyś założone konto nie używane , Kolega namówił na powrót wiec coś tam sie klika
Member
Posts: 30,631
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 7 2025 10:21am
czas na kolejną :) kiedy będziesz? :blush:
Member
Posts: 78,744
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 7 2025 10:45am
3 kawy na koncie, będzie jeszcze 4
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 7 2025 12:53pm
Czas na % a nie kawe 😒
Member
Posts: 30,631
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 7 2025 12:58pm
Czas na % a nie kawe 😒


ja mam 8 zimnych lechów z promki w lidlu 8 w cenie 4 :) 8 browarków za 20 zł to ja lublu :angel:
Member
Posts: 30,631
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 7 2025 09:05pm
pierwsza dzisiaj. ale mnie przeczyściło :o
Member
Posts: 8,683
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 8 2025 03:35am
pierwsza dzisiaj. ale mnie przeczyściło :o


O 04:05 już na nogach w sobotę?? Panie to Ty zarobiony jesteś?! Ja dopiero do śniadania i kawki siadam
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 03:38am
czas na kolejną :) ^fafnirek kiedy będziesz? :blush:


Wczoraj jak skończyłem robotę po 15, to od razu poszedłem spać. Przed chwilą się obudziłem i chyba jakaś kawkę trzeba wypić ^_^
Member
Posts: 30,631
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 8 2025 03:52am
O 04:05 już na nogach w sobotę?? Panie to Ty zarobiony jesteś?! Ja dopiero do śniadania i kawki siadam


za mała dawka syropku na sen i budzę się w nocy. dopiero po Relanium znowu śpię...jak jebnąłem to spałem do 9.30 :D

Wczoraj jak skończyłem robotę po 15, to od razu poszedłem spać. Przed chwilą się obudziłem i chyba jakaś kawkę trzeba wypić ^_^


Witam wśród żywych :) zarobiony?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 03:59am
za mała dawka syropku na sen i budzę się w nocy. dopiero po Relanium znowu śpię...jak jebnąłem to spałem do 9.30 :D



Witam wśród żywych :) zarobiony?


Wychodzi 150 zł dniówka, byliśmy 2x po 6-7 godzin. 1/3 jest na podwórku zrobiona, w poniedziałek na pewno znowu będziemy jechać.
Go Back To Polska Topic List
Prev1204205206207208418Next
Add Reply New Topic New Poll