d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bitwa - Ja Sam
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,055
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 7 2025 01:37am
A ich 10 to moje obrażenia po bitwie



A oni nie żyjom B)

A wy byście dali radę 1v10

Na szczęście jestem wielkim chłopem co widać na zdjęciu, a te 10 to były jakieś szczury naprute dopalaczami czy innym gównem kryształowym B)

ISO gz
Member
Posts: 78,743
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 7 2025 01:47am
wyglądasz jak ta lala
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 7 2025 01:58am
Człowiek wielki, spaniały, okuratny, sprawiedliwy, rzetelny i tak dalej i tak dalej

gratz B)
Member
Posts: 11,245
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 7 2025 02:00am
Jest dobrze możesz uderzać dziś na disko tekę
Member
Posts: 34,055
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 7 2025 02:03am
wyglądasz jak ta lala


:wub:

Człowiek wielki, spaniały, okuratny, sprawiedliwy, rzetelny i tak dalej i tak dalej

gratz B)


Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum drogi kolego B)

Jest dobrze możesz uderzać dziś na disko tekę


Chyba tak zrobię bo laski lubiom jak po chłopie widać, że wojownik B)
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 7 2025 03:02am
A ich 10 to moje obrażenia po bitwie

https://i.imgur.com/jjTGh2b.jpeg

A oni nie żyjom B)

A wy byście dali radę 1v10

Na szczęście jestem wielkim chłopem co widać na zdjęciu, a te 10 to były jakieś szczury naprute dopalaczami czy innym gównem kryształowym B)

ISO gz


Naprótych gości położyć to sztuka jak maja tryb immortal xD
Member
Posts: 34,055
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 7 2025 03:06am
Naprótych gości położyć to sztuka jak maja tryb immortal xD


To prawda, ale chudy szczur w trybie inmortal to wciąż pikuś dla wielkiego chlopka drogi kolego B)
Member
Posts: 19,518
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Nov 7 2025 08:15am
Member
Posts: 34,055
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 7 2025 08:25am


O kurde skond masz moje foty sir kupcia :o

Dopiero widzę, że masz mnie w sygnaturze :o

Kradzież tożsamości to nie żart B)
Member
Posts: 8,676
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 7 2025 08:27am
A ich 10 to moje obrażenia po bitwie

https://i.imgur.com/jjTGh2b.jpeg

A oni nie żyjom B)

A wy byście dali radę 1v10

Na szczęście jestem wielkim chłopem co widać na zdjęciu, a te 10 to były jakieś szczury naprute dopalaczami czy innym gównem kryształowym B)

ISO gz


Fajna stylówka na halloween ;)
Go Back To Polska Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll