d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1203204205206207419Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 6 2025 12:33pm
Chyba pora sobie zrobić kolejną.
Member
Posts: 30,633
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 7 2025 04:49am
dzisiaj sobie pospałem do 11 jak Księciunio :angel: teraz kawka yerba
Member
Posts: 34,062
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 7 2025 04:54am
Już myślę powoli o drugiej B)
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 7 2025 04:57am
dzisiaj sobie pospałem do 11 jak Księciunio :angel: teraz kawka yerba


NA biednego nie trafiło
Member
Posts: 34,062
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 7 2025 05:47am
NA biednego nie trafiło


Trudno się z tym nie zgodzić B) yerba to nie są tanie rzeczy B)
Member
Posts: 30,633
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 7 2025 05:53am
Trudno się z tym nie zgodzić B) yerba to nie są tanie rzeczy B)


w zasadzie to jest o wiele tańsza od kawy. paczka pół kg kosztuje 25 zł i starcza mi na miesiąc jak codziennie albo co drugi dzień wypije sobie kubek B)
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 7 2025 05:58am
w zasadzie to jest o wiele tańsza od kawy. paczka pół kg kosztuje 25 zł i starcza mi na miesiąc jak codziennie albo co drugi dzień wypije sobie kubek B)


Czyli jedna dziennie lun co drugi dzień?

Nie jesteś wybitnym smakoszem co wali po 3-5 dziennie? xD
Member
Posts: 30,633
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 7 2025 06:00am
Czyli jedna dziennie lun co drugi dzień?

Nie jesteś wybitnym smakoszem co wali po 3-5 dziennie? xD


kaw potrafie 3-5 dziennie wypić ale Yerby jeden duży kubek mi starcza jak wstanę B) jakie plany na dziś drogi kolego? :mellow:
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 7 2025 06:09am
kaw potrafie 3-5 dziennie wypić ale Yerby jeden duży kubek mi starcza jak wstanę B) jakie plany na dziś drogi kolego? :mellow:


16 fajrant , 3 h na diablo a wieczorem kobieta film pies i jakis %


A Kolega?
Member
Posts: 30,633
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 7 2025 06:23am
16 fajrant , 3 h na diablo a wieczorem kobieta film pies i jakis %


A Kolega?


gram w gierki na maksymalnych ustawieniach od rana i czuje że kocham swojego Pana :blush: czekam na obiadek a potem browarki wjadą bo jest piątunio a potem z Fafnirkiem chce pogadać jak było w robocie bo dziś chyba jest :angel: . wypadły Ci już jakieś nice dropiki?
Go Back To Polska Topic List
Prev1203204205206207419Next
Add Reply New Topic New Poll