d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starzenie Sie
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,335
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 7 2025 01:04am
Jak sobie z tym radzicie
Member
Posts: 8,696
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 7 2025 01:23am
Ja dzięki temu, że spotykam się z 15latką sam czuję się jak ówczesny gimnazjalista i do starości mi daleko :) Fakt, ze bylo prawie 20 lat temu zupełnie mi nie przeszkadza :)
Member
Posts: 34,056
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 7 2025 01:39am
Ja dzięki temu, że spotykam się z 15latką sam czuję się jak ówczesny gimnazjalista i do starości mi daleko :) Fakt, ze bylo prawie 20 lat temu zupełnie mi nie przeszkadza :)


Mam podobnie tylko przechadzam się z młodymi pięknymi paniami w wieku maksymalnym 23 lat B)
Member
Posts: 8,696
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 7 2025 01:55am
Mam podobnie tylko przechadzam się z młodymi pięknymi paniami w wieku maksymalnym 23 lat B)


szacun drogi kolego B)
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 7 2025 01:59am
szacun drogi kolego B)


Młode lepiej pachną xD
Member
Posts: 34,056
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 7 2025 02:04am
Młode lepiej pachną xD


Trudno się z tym nie zgodzić B)
Member
Posts: 37,048
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 7 2025 02:17am
Powiem szczerze, że kiepsko sobie z tym radzę. Ogólnie nie wyglądam na swój wiek, dużo osób mi to mówi, ale boję się 40. Niedługo będzie bliżej do 60 niż osiemnastki. Trudno mi sobie to wyobrazić i się z tym pogodzić. Może trochę dlatego, mając 35 lat nadal se gram w gierki, a społeczeństwo raczej oczekuje żony i dzieci.
Member
Posts: 34,056
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 7 2025 02:20am
Powiem szczerze, że kiepsko sobie z tym radzę. Ogólnie nie wyglądam na swój wiek, dużo osób mi to mówi, ale boję się 40. Niedługo będzie bliżej do 60 niż osiemnastki. Trudno mi sobie to wyobrazić i się z tym pogodzić. Może trochę dlatego, mając 35 lat nadal se gram w gierki, a społeczeństwo raczej oczekuje żony i dzieci.[/QUOTE]

Rel B)
Member
Posts: 8,683
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 7 2025 03:43am


Ja mimo 40 nadal jak Ty gram se w gierki :lol: z tą różnicą, że teraz mogę z synami być w drużynie i gramy razem :ph34r:
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 7 2025 03:46am
Ja mimo 40 nadal jak Ty gram se w gierki :lol: z tą różnicą, że teraz mogę z synami być w drużynie i gramy razem :ph34r:


Kobita nie narzeka? xD
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll