d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manchester United F.c
Prev1675676677678679774Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,073
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 7 2025 01:38am
Musi trochę płaczu antyfanow potężnej drużyny wie nazbierać żeby ich oznaczyć B)
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 7 2025 02:25am
Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum B)


podpinam sie do prawdziwych słów
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Nov 7 2025 08:14am
Musi trochę płaczu antyfanow potężnej drużyny wie nazbierać żeby ich oznaczyć B)


podpinam sie do prawdziwych słów


Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum, drodzy koledzy
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Nov 8 2025 08:26am
jaki piekny mecz na trudnym terenie z niewygodnym i wysmienitym przeciwnikiem, mistrzem (ligi) europy.
2-2 i wyszarpany punkt! :)
Member
Posts: 78,747
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 8 2025 09:30am
ledwo ledwo remis, co za cioty
Member
Posts: 5,695
Joined: Aug 20 2012
Gold: 0.07
Nov 8 2025 09:50am
w ktorej lidze te pedaly graja?
Member
Posts: 30,637
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 8 2025 09:52am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

ledwo ledwo remis, co za cioty


bij z tego tematu cwelu bity!
Member
Posts: 34,073
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 8 2025 10:17am
jaki piekny mecz na trudnym terenie z niewygodnym i wysmienitym przeciwnikiem, mistrzem (ligi) europy.
2-2 i wyszarpany punkt! :)


Znakomite widowisko B)
Member
Posts: 8,700
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 8 2025 10:40am
jaki piekny mecz na trudnym terenie z niewygodnym i wysmienitym przeciwnikiem, mistrzem (ligi) europy.
2-2 i wyszarpany punkt! :)


Znakomite widowisko B)



Dawno nie czytałem tak mądrych słów w tym temacie drodzy koledzy B)


Sporo niestety tu nienawiści i hejtu, spowodowane zapewne zazdrością, bo gdyby ich klub radził sobie zawsze świetnie (co niestety nie ma miejsca) to wymieniali by się tak jak my uprzejmościami w swoim temacie.
Niestety frustracja to paliwo napędowe dla takich zawistnych osób, frustrację tą muszą wyładować gdzieś zaśmiecając np ten okuratny spaniały topic.
Może gdyby ich fascynacja była skierowana ku jakiejś lepszej hiszpańskiej drużynie jak Real to byłoby ciut lepiej, chociaż i ten klub ostatnio musiał uznać wyższość spaniałej godnej okuratnej piłki angielskiej więc.
Member
Posts: 34,073
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 8 2025 12:34pm
Dawno nie czytałem tak mądrych słów w tym temacie drodzy koledzy B)


Sporo niestety tu nienawiści i hejtu, spowodowane zapewne zazdrością, bo gdyby ich klub radził sobie zawsze świetnie (co niestety nie ma miejsca) to wymieniali by się tak jak my uprzejmościami w swoim temacie.
Niestety frustracja to paliwo napędowe dla takich zawistnych osób, frustrację tą muszą wyładować gdzieś zaśmiecając np ten okuratny spaniały topic.
Może gdyby ich fascynacja była skierowana ku jakiejś lepszej hiszpańskiej drużynie jak Real to byłoby ciut lepiej, chociaż i ten klub ostatnio musiał uznać wyższość spaniałej godnej okuratnej piłki angielskiej więc.



Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum dorgi kolego B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1675676677678679774Next
Add Reply New Topic New Poll