a miałem pytać właśn ie dlaczego ankiet nie ma żadnych, bardzo się martwiłem!!!!!!!!!! Ostatnia chyba była gdy ananasa jadłem, czyli rok temu jakoś :cry:
fajnie, że wróciłeś do gry drogi kolego, chyba wszyscy na tym forum tęsknili za ankietami!!!!!!!!!
Uważaj z podziwem dla tego typa, bo to on zareportował temat o defekacji.

I tak dla przypomnienia:
"
Donosiciel" to potoczne określenie osoby, która informuje o czyichś działaniach, często w sposób niepożądany lub wbrew woli tej osoby. W języku polskim to słowo ma negatywne konotacje, kojarząc się z donosicielstwem i brakiem lojalności. Zazwyczaj używane jest w odniesieniu do osoby, która zgłasza nieprawidłowości lub naruszenia, ale w sposób, który jest postrzegany jako nieetyczny lub szkodliwy dla innych. Donosiciel często działa z pobudek osobistych, np. chęci zemsty, zysku lub by zaszkodzić komuś innemu.