d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zapraszam Na Akcje Techniczne W Bmw
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,810
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 6 2025 05:52am
Crv 2007. Osiemnastka stuknęła w lipcu


Daj foto
Member
Posts: 37,048
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 6 2025 07:46am
Daj foto


Obecnie pożyczony, a zdjęć auta nie mam

Piękne auto a jak jeszcze banzyna to wgl lux


Tak, benzyna

This post was edited by hef on Nov 6 2025 07:46am
Member
Posts: 20,810
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 6 2025 07:50am
Obecnie pożyczony, a zdjęć auta nie mam



Tak, benzyna


:blink:
Member
Posts: 564
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Nov 6 2025 09:26am
Ja akurat oplem jeżdżę, ale u mnie w robocie dużo amatorów Bolidów Młodzieży Wiejskiej. Mogę popytać.

This post was edited by rudy on Nov 6 2025 09:27am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 6 2025 10:47am
ma BMW.
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 6 2025 01:14pm
Ja akurat oplem jeżdżę, ale u mnie w robocie dużo amatorów Bolidów Młodzieży Wiejskiej. Mogę popytać.


Gitarka
Member
Posts: 20,810
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 6 2025 01:23pm
^Last_Hope ma BMW.


kurwa y sobie to wszystko zapisujedsz?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 6 2025 01:54pm
kurwa y sobie to wszystko zapisujedsz?


Mam dobrą pamięć.
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Nov 7 2025 12:31am
Wspominałem kilka razy w dyskusji.

Mam g20, ale nie wkleję VINu jakiemuś randomowi, no offence!
Member
Posts: 34,056
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 7 2025 12:36am
Wspominałem kilka razy w dyskusji.

Mam g20, ale nie wkleję VINu jakiemuś randomowi, no offence!


Przecież już wspomniałeś o nim wiele razy w dyskusji. Podam mi za Ciebie B)

WYP13RDA7AJ11
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll