d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ide Spac
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 6 2025 09:33am
jesteś już z Nami ? masz seteczkę ? ja zaraz idę po Argusiki B)



znajdz tak jak ja bogatego Amerykanina i idz na rente on będzie dbał o Ciebie i Cię utrzymywał :blush:


jak sie znudzisz to cie kopnie w dupe i skonczysz w DPSie
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 6 2025 09:37am
jak sie znudzisz to cie kopnie w dupe i skonczysz w DPSie


bez intercyzy i ślubu mu nie dam :rolleyes:
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 6 2025 09:40am
bez intercyzy i ślubu mu nie dam :rolleyes:


zawsze moze cie zastrzelic jak w amerykanskim filmie i upozorowac wlamanie murzynskie
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 6 2025 09:56am
zawsze moze cie zastrzelic jak w amerykanskim filmie i upozorowac wlamanie murzynskie


oglądałeś the last of us serial? my jesteśmy jak ta ostatnia na świecie para gejuchów :angel:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 6 2025 10:26am
kazdy dzien to jebany dzien swistaka
znowu do roboty :wacko: :cry:
jak ludzie to robia przez 40 lat lol? to jakis koszmar i obled


Jak się przyzwyczaisz do pracy i nie myślisz w kategorii takiej, że ta robota to za karę jest, to można tak robić i przez kilkanaście lat.
jesteś już z Nami ? masz seteczkę ? ja zaraz idę po Argusiki B)



znajdz tak jak ja bogatego Amerykanina i idz na rente on będzie dbał o Ciebie i Cię utrzymywał :blush:


Kupiłem rano po browarze Koli i Olowi i mieli mi dzisiaj odkupić setkę jeden i drugi, w zamian za to, bo tak się uczciwie dogadaliśmy, a ich smaliło i nie mieli na bronka i dzięki temu mam 2x orzech laskowy B)

This post was edited by extravagant on Nov 6 2025 10:27am
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 6 2025 10:31am
Jak się przyzwyczaisz do pracy i nie myślisz w kategorii takiej, że ta robota to za karę jest, to można tak robić i przez kilkanaście lat.


Kupiłem rano po browarze Koli i Olowi i mieli mi dzisiaj odkupić setkę jeden i drugi, w zamian za to, bo tak się uczciwie dogadaliśmy, a ich smaliło i nie mieli na bronka i dzięki temu mam 2x orzech laskowy B)


Teraz Ty rozdajesz karty na wiosce B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 6 2025 10:32am
Teraz Ty rozdajesz karty na wiosce B)


Nie ma komu tych kart rozdawać, bo tutaj co chwilę ktoś umiera.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 6 2025 10:39am
Nie ma komu tych kart rozdawać, bo tutaj co chwilę ktoś umiera.


Pono nie żyje wiedziałeś? :cry:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 6 2025 10:40am
Pono nie żyje wiedziałeś? :cry:


No właśnie widziałem Rudego temat. Kurwa, on przecież młody był.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 6 2025 10:43am
No właśnie widziałem Rudego temat. Kurwa, on przecież młody był.


podobno przewrócił się na rowerze podczas zawału :(
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll